Telekamery Tele Tygodnia 2020. Weronika Rosati świętuje nagrodę dla "Zawsze warto"! Dlaczego nie pojawiła się na gali?

Serial "Zawsze warto" okazał się dość nieoczekiwanym zwycięzcą Telekamery Tele Tygodnia 2020 w kategorii "najlepszy serial". Nagrodę odebrały Katarzyna Zielińska oraz Julia Wieniawa, natomiast Weronika Rosati była wielką nieobecną na gali. Wiemy dlaczego!

Multimedia

Wielu obserwatorów bacznie wypatrywało Weroniki Rosati na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020, jednak aktorka niestety nie pojawiła się w Teatrze Polskim w Warszawie. Widzowie mogli się zastanawiać, czemu główna bohaterka "Zawsze warto" nie pojawiła się u boku swoich koleżanek, lecz odpowiedź okazała się prostsza niż można było się tego spodziewać!

Weronika Rosati musiała zostać w domu, gdyż opiekowała się dzieckiem! Aktorka na swoim InstaStory napisała, czemu nie było jej na gali i pogratulowała całej ekipie "Zawsze warto"!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka zaprezentowały ciążowe krągłości na gali!Zobacz więcej

"Zawsze warto" okazało się najlepszym serialem w plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia 2020. Konkurencja nie była łatwa, bo serial Polsatu zmierzył się m.in. z hitową produkcją TVP pt. "Stulecie Winnych", ale finalnie to polsatowska produkcja okazała się lepsza! Julia Wieniawa oraz Katarzyna Zielińska nie kryły radości z triumfu i od razu ze sceny zapowiedziały, że 2. sezon "Zawsze warto" na antenie Polsatu pojawi się już w marcu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×