Telekamery Tele Tygodnia 2021. Julia Kamińska i Dominika Skoczylas zachwyciły swoimi stylizacjami! Zobaczcie zdjęcia z gali!

Za nami gala rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2021! Imprezę, którą transmitowała TV Puls, swoją obecnością zaszczyciły osobowości telewizyjne oraz gwiazdy seriali i programów rozrywkowych praktycznie wszystkich największych polskich nadawców telewizyjnych. Zobaczcie zdjęcia z gali!

Multimedia

Telekamery Tele Tygodnia 2021 - zdjęcia z gali

Telekamery Tele Tygodnia 2021 za nami! Wczoraj, 10 marca 2021 roku, wręczone zostały nagrody czytelników Tele Tygodnia, którzy zdecydowali które programy, seriale oraz gwiazdy telewizyjne nagrodzić. W kategorii aktorka triumfowała Małgorzata Socha, natomiast najlepszym aktorem okazał się Maciej Stuhr.

Za najlepszy serial uznano "BrzydUlę", natomiast za najlepszy serial fabularno-dokumentalny widzowie uznali "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny". Osobowością telewizyjną został Przemek Kossakowski, najlepszym prezenterem informacji Piotr Kraśko, a prezenterem pogody Bartek Jędrzejak.

Telekamerę w kategorii komentator sportowy otrzymał Jerzy Mielewski, natomiast za najlepszą jurorkę uznano Cleo. Nagrodę za najlepszy program rozrywkowy otrzymała Katarzyna Dowbor za "Nasz nowy dom".

Mikołaj Roznerski ze Złotą Telekamerą, "BrzydUla" i Hot16Challenge wyróżnione! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Redakcja "Tele Tygodnia" przyznała również Specjalne Telekamery 2021 stacji Canal+ za serial "Król" oraz TVP Kultura, z okazji 15-lecia istnienia stacji, która w wyjątkowy sposób wypełnia zawartą w swojej nazwie misję. Złote Telekamery Tele Tygodnia w tym roku trafiły do Mikołaja Roznerskiego oraz serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Zbigniew Buczkowski, obchodzący 70. urodziny otrzymał kwiaty oraz życzenia z rąk Doroty Kamińskiej oraz od wszystkich gości obecnych na gali. Czek na sumę 23 tysięcy złotych, pochodzącą z SMS-ów wysłanych w głosowaniu w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie odebrała Teresa Lipowska.

Zobaczcie zdjęcia z gali Telekamer Tele Tygodnia 2021!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mirunia (gość)

  Pani Julia ładnie wyglądała, ale czy ten jej serial faktycznie jest taki dobry i ma taką dużą popularność? Bo oficjalne dane na ten temat mówią co innego. Głosowanie według mnie było jakieś ustawione

  12.03.2021 00:47
 • aśka (gość)

  Głosowanie w tym roku było ogromnie niesprawiedliwe i te wyniki nijak się mają to prawdziwej popularności seriali czy programów! Niestety mniejszość zdecydowała za większość bo dla wielu sposób głosowania online był nie do przejścia. A tak nie powinno być! Sms powinien kosztować 1,22 zł max!

  11.03.2021 22:14
 • ŁaŁ (gość)

  Nie wiem kto to ale ta w czerwonej sukni wygląda jak czerwony kapturek a ja czuję się jak wilk i chciałbym ją zjeść.

  11.03.2021 16:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×