Telemagazyn na Windows 8. Aplikacja dostępna w Windows Store

Przeglądaj program tv dla ponad 300 stacji polskich i zagranicznych, wykorzystując możliwości jakie daje system Windows 8. Obejrzyj galerię zdjęć i poznaj funkcje aplikacji.

Multimedia

APLIKACJĘ MOŻNA POBRAĆ KLIKAJĄC W TEN LINK!

Aplikacja Telemagazynu już dostępna w Windows Store. Aplikacja Program tv Telemagazyn oferuje możliwość przeglądania hitów dnia oraz sprawdzenia listy trwających audycji. Z pomocą aplikacji można także przejrzeć program dla interesującej nas stacji. Dla wygody korzystających Telemagazyn pracuje w dwóch trybach ekranowych. Użytkownicy mogą korzystać z programu tv w widoku pełnoekranowym i zwężonym.

Komentarze

Skomentuj
 • grokasia13 (gość)

  Przykro, ze nie ma możliwości ustawienia sobie własnych programów jak to jest na stronie. Odszukiwanie w kilkuset programach tych, które oglądam to sory, że tak powiem- porażka. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie taka możliwość, jak to żeby można była się zalogować i ściągnąć z Waszego serwera swoje ulubione programy

  21.05.2015 22:12
 • Jarek (gość)

  Aplikacja beznadziejna , brak podstawowych programów np. c+ family w zamian są już dawno nie istniejące, nie można ustawić własnej listy programów, aplikacja nie czytelna o dziwo na andka jest rewelacyjna w ocenie w skali od 1 do 10 na Androida _10!!! Na windę 1?.

  15.02.2014 13:38
 • m.aleksandrowicz

  Witam,

  z poziomu Windows 8 najłatwiej znaleźć naszą aplikację wchodząc w dział Rozrywka. Nasza aplikacja znajduje się w sekcji aplikacji bezpłatnych. Gdyby nadal nie udało się Panu odnaleźć aplikacji Telemagazynu - proszę pisać.

  pozdrawiam w imieniu redakcji, Mateusz Aleksandrowicz

  22.04.2013 10:04
 • Mario (gość)

  Niestety aplikacji nie można znaleźć w Windows Store, jest widoczna w wersji web'owej ale z poziomu win8 wyszukiwanie nic nie daje :( ... a już się cieszyłem...

  20.04.2013 21:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×