Telemagazyn.pl prezentuje - Making of rozmów z gwiazdami PART 1. Co dzieje się podczas naszych wywiadów? [WIDEO]

Przez cały rok staramy się być tam, gdzie są Wasi telewizyjni ulubieńcy. Podczas rozmów z gwiazdami filmów, seriali i programów rozrywkowych dzieją się rzeczy, które nie zawsze można pokazać. My jednak postanowiliśmy zrobić wyjątek. Zobaczcie pierwszą część wideo Making of wywiadów z 2016 roku!

Multimedia

Plany filmów i seriali, spotkania z aktorami, konferencje, treningi przed kolejnymi odcinkami programów rozrywkowych - staramy się być wszędzie tam, gdzie są Wasi ulubieńcy, znani z telewizji.

Aktor z "Pierwszej miłości" przerywa wywiad z Klaudią Halejcio, aby wręczyć jej... Zobacz, co! [WIDEO]Zobacz więcej

Rozmawiamy o tym, co może Was zainteresować w kwestiach dotyczących różnych produkcji telewizyjnych, ale nic nie jest wyreżyserowane i nierzadko dzieją się rzeczy zaskakujące. Ktoś spada z fotela, ktoś nie zdaje sobie sprawy, że kamera jest już włączona, ktoś zaczyna mieć problem z wymówieniem jakiegoś słowa, a ktoś staje się bohaterem drugiego planu.

Zebraliśmy dla Was kilka najciekawszych według nas "wpadek", jakie udało nam się zarejestrować podczas naszych wywiadów. W naszym "Making of" zobaczycie m.in. gwiazdy seriali, uczestników popularnych show, a także... prezesa TVP!

Oto pierwsza część "Making of rozmów z gwiazdami"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×