Telemagazyn.pl w nowej odsłonie. Jak oceniasz zmiany? [NAPISZ]

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    zabrali tvp hd a były ciekawe pozycje dajcie stara wersje ale raczej zdecyduje sie na zmiane telewizji

    16.06.2020 19:01
  • Alma (gość)

    Też się zgadzam, że stara wersja była bardzo dobra szkoda że nie ma wyboru, Dlaczego w każdej dziedzinie narzuca się nam coś na siłę ? Zrezygnowałam z nowej wersji, bo jest nie przejrzysta i chaotyczna.

    13.03.2016 21:03
  • abc

    dajcie stara wersje!

    09.01.2016 08:40
  • Anna R

    Gdzie jest możliwość przełączenia starej wersji? Była jeszcze niedawno, teraz nie mogę znaleźć. Dajcie ludziom wybór.

    08.09.2015 23:38
  • seja (gość)

    Prawdopodobnie programisci czy tez zarzad nigdy sami nie kozystali ze strony telemagazyn-nowa wersja na tele nieprzejzysta i nieprzychylna ze szukam po wielu latach nowej strony z programem tv. Zaluje...

    06.09.2015 15:16
  • Ania (gość)

    Uwielbiałam starą wersje. Bardzo żałuję, że została zmieniona. Zastanawiam się nad wyborem innej witryny. Nie mogę uwierzyć, jak można zmieniać coś, co się sprawdza i ludzie są do tego przywiązani!

    02.09.2015 16:14
  • Michał Wieczorek (telemagazyn.pl)

    Kochani, mamy nadzieję, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Co do programu na przełomie dni (o godzinie 5:00) to problemu nie ma. Nawigowanie po czasie w nowej wersji jest płynne i godzina 05:00 jest obecna, jak każda inna (co widać pod tym linkiem: http://www.telemagazyn.pl/?godz=05:00#programTV). O tak wczesnej (późnej?) porze wielu programów w telewizji nie ma, więc być może stąd pustka?

    01.09.2015 16:13
  • chybanieja (gość)

    Trochę poużywałem i jednak dla moich potrzeb mam tzw kliknięć i/lub dotknięć 5x stara wersja. Ale jest poważna wada ( łatwa do usunięcia ) - program zaczynający się na przełomie dni ( o godzinie 5:00 ) nie istnieje wg nowej wersji . Stara wersja miała podobne problemy pomiędzy godziną 2 i 3.

    02.08.2015 15:01
  • sanczykanna@...

    stara wersja jest lepsza

    30.07.2015 05:19
  • chybanieja (gość)

    Z dwóch cech , dla których używam telemagazynu - największa czytelność i możliwość przeglądania wielu dni dla pojedynczego programu - ta druga cecha zniknęła a to oznacza, że będę korzystał bezpośrednio ze stron programu poszczególnych stacji.

    29.07.2015 08:55