Telenowela "Za głosem serca" od 15 czerwca w TV Puls

Prawdziwa miłość, rodzinne intrygi, poświęcenie… Już w poniedziałek, 15 czerwca, TV Puls rozpocznie emisję znakomitej, meksykańskiej telenoweli „Za głosem serca”. To pełna emocji opowieść o miłosnych rozterkach pięknej kobiety, która musi wybierać między dwoma mężczyznami.

Multimedia

Pochodząca z szanowanej rodziny piękna Montserrat wiedzie życie usłane różami. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy bohaterka wbrew woli swojej matki zakochuje się w pochodzącym z biednej rodziny przystojnym kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat – kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka – rozdziela parę kochanków. Żeby ratować majątek i reputację rodziny zmusza Montserrat do ślubu z bogatym Alejandro. Gdy wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, w życiu Montserrat znowu pojawia się José Luis… Czy rozdarta między dwoma mężczyznami kobieta dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia? Czy Montserrat pójdzie za głosem serca?

CZYTAJ TAKŻE: TELENOWELA "SEZON NA MIŁOŚĆ" OD 1 CZERWCA W TV PULS

„Za głosem serca” to telenowela słynącej z najlepszych produkcji tego typu meksykańskiej spółki Televisa.

„Za głosem serca” odcinek 1. - TV Puls, poniedziałek, 15.06.2015.

Komentarze

Skomentuj
  • Ola Winterot (gość)

    Dzień Dobry lubię was oglądać.

    21.11.2018 09:25
  • marii (gość)

    Świetna telenowela tylko szkoda że zmienili na wcześniejszą godzinę i na dodatek bez powtórek rano . Myślę że puszczą ją do końca.

    16.09.2015 22:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×