Telewizja AXN kręci nowy serial kryminalny! Kto w obsadzie?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, Sony Pictures Television, czyli właściciel telewizji AXN, kręci nowy serial kryminalny! Sprawdźcie szczegóły produkcji! Kto w obsadzie?

Multimedia

Sony Pictures Television i telewizja Polsat zacieśniają współpracę! Chociaż produkcje AXN już od jakiegoś czasu można oglądać także na antenach Polsatu, to jeszcze nigdy obydwie telewizje nie pracowały wspólnie nad jednym serialem!

Aż do teraz. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, trwają zdjęcia do jeszcze niezatytułowanego serialu kryminalnego, który będzie oparty na dwóch powieściach Igora Brejdyganta pt. "Rysa" oraz "Układ". Za realizację serialu odpowiada stacja AXN, która tworzy tę produkcję przy współpracy telewizji Polsat.

Neil Jackson opowiedział o nowym sezonie serialu! Co zrobi Jack Byrne?Zobacz więcej

Główną bohaterką obydwu powieści jest komisarz Monika Brzozowska, pracująca w warszawskim wydziale zabójstw. Dręczą ją lęki oraz cierpi na zaniki pamięci, a prowadząc sprawę kilku morderstw odnajduje tropy, które pozwalają jej poznać samą siebie. W tej roli na ekranie będziemy oglądać Julię Kijowską.

W obsadzie serialu znaleźli się również m.in. Maciej Zakościelny, Janusz Chabior, Dawid Ogrodnik, Kinga Preis, Mariusz Ostrowski oraz Zbigniew Zamachowski. Za reżyserię serialu odpowiadają Maciej Migas, Łukasz Kośmicki oraz Leszek Dawid, a za scenariusz odpowiadają Igor Brejdygant oraz Bartosz Janiszewski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×