telewizja polska

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Cleo skrytykowana po wykonaniu piosenki Kory na gali Telewizji Polskiej. Gwiazda odpowiedziała!

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP zgromadził nie tylko niemal wszystkie pierwszoligowe gwiazdy Telewizji Polskiej, ale także masę artystów. Wśród zaproszonych muzyków była również Cleo, która zgromadzonej widowni zaprezentowała utwór z repertuaru Maanamu „To tylko tango”. Dzięki wsparciu technologii, występ urozmaiciły przebitki z nagrań z występów zmarłej wokalistki. Jeden z internautów skrytykował całą ideę, a Cleo nie pozostawiła tego bez komentarza!

16.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

„M jak miłość”. Marcel Sabat i jego ukochana pochwalili się ciążową sesją. Natalia Sabat z brzuszkiem promienieje!

Marcel Sabat to jeden z polskich aktorów, który może się pochwalić międzynarodowymi współpracami na planach filmowych. Obecnie wraz z żoną Natalią Sabat oczekują narodzin dziecka. Upamiętnili ten wyjątkowy czas z pomocą fotografa, a efektami ciążowej sesji pochwalili się w mediach społecznościowych. Z tego zdjęcia wprost bije miłość! Zobaczcie sami!

13.11.2022M jak miłość

„Wielka Gra”. Stanisława Ryster miażdży współczesną telewizję i jej gwiazdy. Oberwało się także Maciejowi Kurzajewskiemu! „Przy byle okazji panienki wychodzą z biustami na wierzchu”

Stanisława Ryster przez dekady była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Kiedy zdecydowano o zdjęciu z anteny jej programu „Wielka Gra” zapowiedziała, że więcej jej na antenie nie uświadczymy. W wywiadzie podzieliła się gorzkimi przemyśleniami o kondycji dzisiejszej telewizji i oceniła gwiazdy. Oberwało się także Maciejowi Kurzajewskiemu!

12.11.2022Wielka Gra

Edyta Wojtczak była gwiazdą TVP, a fachu uczyła ją sama Irena Dziedzic! Później to ona szlifowała talent Katarzyny Dowbor! Co słychać u żywej legendy telewizji?

Edyta Wojtczak spikerką TVP została w 1959 r., a od tego czasu zyskała status ikony telewizji. Jej talent rozpoznała Irena Dziedzic, która szlifowała brylant, jakim okazała się Wojtczak! Lata później to Wojtczak była tą, która wprowadzała w świat telewizji dzisiejsze gwiazdy, m.in. Katarzynę Dowbor. Czy sława i wieloletnia praca zapewniły jej spokój na jesieni życia? Jak dziś żyje prezenterka i konferansjerka z 40-letnim doświadczeniem?

11.10.2022Wielokropek

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×