Telewizja TTV wybiera "Najlepszego w mieście"!

Od 28 listopada w każdą sobotę na antenie telewizji TTV rozgrywać się będzie zacięta walka o tytuł „NAJLEPSZEGO W MIEŚCIE”.

Multimedia

W serii zrealizowanej na licencji BBC Worldwide, przedstawiciele różnych zawodów i profesji z dziewięciu miast w Polsce będą walczyć o tytuł „NAJLEPSZEGO W MIEŚCIE”. Zobaczymy ostrą rywalizację o prestiż i uznanie. Poznamy m.in. najlepszą kwiaciarkę w Płocku, dowiemy się, gdzie są najlepsze ciastka w Poznaniu, a u kogo warto się ostrzyc w Białymstoku.

Każdy z odcinków to jedno miasto i jedna dziedzina, w której troje bohaterów – właścicieli danego biznesu – zmierzy się w walce o tytuł NAJLEPSZEGO W MIEŚCIE. Uczestnicy odwiedzą swoje miejsca pracy i ocenią się wzajemnie, wezmą udział w wielkim teście, a do każdego z nich zawita „Tajemniczy Klient”, by sprawdzić jakość usług. Wśród jurorów programu zobaczymy osobowości znane z ekranu i pierwszych stron gazet oraz ekspertów danej branży: Ewę Minge, Edytę Herbuś, Agnieszkę Włodarczyk, Annę Korcz, Annę Starmach, Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta i innych.

Bohaterkami nadchodzącego odcinka będą FLORYSTKI z PŁOCKA, premiera - 28 listopada godz. 22:00, TTV. To będzie prawdziwa walka na kwiaty! Trzy kwiaciarnie, trzy florystyki i kolce rywalizacji w scenerii miasta róż - Płocku. Zwolenniczka minimalizmu - Halina Bziuk z „Kwiatowego Atelier” stawi czoła mistrzyni i uczennicy. Lubiącej nietypowe zlecenia i pewnej siebie Iwonie Wasilewicz z kwiaciarni „Stokrotka, która z kolei zweryfikuje swoją uczennicę - Annę Broniecką, obdarowująca uśmiechem kwiaty i klientów w swojej kwiaciarni „Magnolia 3”.

Czy doświadczenie idzie w parze z profesjonalizmem? Która z nich skomponuje najlepszy bukiet, a która powinna jeszcze się poduczyć? W czyje ręce trafi tytuł „Najlepszej w mieście” zadecydują Anna Krasnodębska - florystyka i Anna Korcz – znana aktorka telewizyjna i teatralna, która również organizuje wyjątkowe wydarzenia w swoim „Zaciszu” w podwarszawskim Pomiechówku .

"NAJLEPSZY W MIEŚCIE" NA ANTENIE TTV JUŻ 28 LISTOPADA, O GODZINIE 22.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×