Telezakupy "Mango 24" po 18 latach znikną z polskiej telewizji? To koniec pewnej epoki...

Mango 24, najsłynniejszy polski kanał z telezakupami, najprawdopodobniej zniknie z polskiej telewizji. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Telezakupy Mango pojawiły się w polskiej telewizji już na początku lat 90., a od roku 2002 przez całą dobę emitowany jest kanał Mango 24. Jak jednak donosi seriali Press, kultowy kanał może już wkrótce zniknąć z polskiej telewizji.

Julia Wieniawa nagrała nową piosenkę! Zrobi wielką karierę także w muzyce? Zobacz więcej

Abonenci jednej z sieci kablowych zostali bowiem poinformowani, że Mango 24 1 sierpnia 2020 roku zniknie z anteny w związku z zakończeniem emisji programu przez nadawcę. Właściciel kanału, spółka Studio Moderna, oficjalnie nie potwierdził jednak jeszcze tych doniesień.

Przez te wszystkie lata w roli prowadzących programy telezakupowe mogliśmy zobaczyć wiele osób znanych z pierwszych stron gazet, m.in. Klaudiusza Ševkovicia (uczestnik "Big Brothera"), Zygmnuta Chajzera (prowadzący programów "Chwila prawdy" i "Grasz czy nie grasz"), Norbiego czy Joannę Bartel (serial "Święta wojna").

Do historii polskiej telewizji z pewnością przejdzie pełen pasji styl, w którym prowadzący programu próbowali przekonać nas do zakupu odchudzających butów, maszyny do waty cukrowej czy kultowego Cosmodiscu. W dobie sklepów internetowych taka forma marketingu jest już jednak nieco przestarzała.

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×