"Ten moment" zastąpi "Wesołowską i mediatorów" w TVN

Serial paradokumentalny "Wesołowska i mediatorzy" znika z anteny TVN. W ramówce zastąpi go nowa produkcja scripted-docu "Ten moment".

Multimedia

Po trzech tygodniach od premiery, serial paradokumentalny "Wesołowska i mediatorzy” zostaje przeniesiony z TVN do TVN7. Od poniedziałku, 21 września jego miejsce TVN emitować będzie nową produkcję scripted-docu "Ten moment”.

"Wesołowska i mediatorzy" przedstawia grupę mediatorów kierowaną przez Annę Marię Wesołowską, która rozwiązuje różne problemy zgłaszających się do niej ludzi. W jesiennej ramówce TVN serial miał być emitowany od poniedziałku do środy o godz. 20:50. Okazuje się jednak, że z powodu słabych wyników oglądalności stacja zadecydowała, że dalsza emisja na głównej antenie nie ma sensu.

CZYTAJ TAKŻE:

ZMIANY W RAMÓWCE TVN OD 5 PAŹDZIERNIKA. "SINGIELKA" ZAJMIE MIEJSCE "UKRYTEJ PRAWDY" [WIDEO]
"KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?" O NOWEJ PORZE! [WIDEO]

Od 21 września w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 będzie można oglądać nowy serial paradokumentalny "Ten moment", który miał pierwotnie trafić na antenę dopiero w październiku. Opowiada on o dramatycznych wydarzeniach, które na zawsze odmieniły losy ludzi. Bohaterowie to osoby, które wcześniej się nie znały, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. Serial ma wyróżniać realizacja techniką splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji.

Kolejne odcinki "Wesołowskiej i mediatorów" od 29 września emitować będzie kanał TVN7 w dni powszednie o godz. 16:00.

Komentarze

Skomentuj
 • MARIETTA (gość)

  Fajny film ciekawa technika nagrywania

  07.10.2015 19:31
 • mb (gość)

  To jest właśnie ten moment żeby zakończyć oglądanie TVN. Koszmar

  22.09.2015 19:36

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×