"Tenet". Marcel Sabat obok Roberta Pattinsona w nowym filmie Christophera Nolana! "Mam nadzieję, że nie zostanę wycięty"

Marcel Sabat próbuje swoich sił za granicą. Aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl zdradził, że zagrał obok Roberta Pattinsona w najnowszym filmie Christophera Nolana pt. "Tenet". W kogo wcielił się polski aktor? Co wiadomo o tej produkcji?

Multimedia

"Tenet" to najnowszy obraz Christophera Nolana, którego premiera w Polsce odbędzie się już 17 lipca 2020 roku. Szczegóły filmu utrzymywane są na razie w tajemnicy, ale film zapowiadany jest jako epicka historia osadzona w świecie międzynarodowych szpiegów.

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach. Komu się udało?Zobacz więcej

W głównych rolach w filmie Christophera Nolana zagrali: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh. Jest też polski akcent. Jak dowiedziała się redakcja serwisu Telemagazyn.pl, epizodyczny występ w "Tenet" zaliczył Marcel Sabat!

Marcel Sabat w filmie "Tenet" Christophera Nolana

Marcel Sabat to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Polskiej widowni dał się poznać za sprawą filmu "Kamienie na szaniec". Występował także w takich serialach jak: "Komisja morderstw", "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Odwróceni: Ojcowie i córki" oraz filmie "Kamerdyner”. Swoje wokalne i aktorskie umiejętności prezentował również w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Sabat w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl ujawnił, że — jeśli jego wątek nie zostanie wycięty — to już latem będzie można go oglądać w oczekiwanej produkcji Christophera Nolana pt. "Tenet". W kogo wcielił się polski aktor? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×