"Teoria wielkiego podrywu". 10. sezon już od 19 października!

Premiera najnowszego sezonu ulubionego serialu wszystkich geeków zbliża się wielkimi krokami. Już 19 października, w dniu swoich 10. urodzin, stacja Comedy Central Polska wyemituje pierwszy odcinek 10. sezonu „Teorii wielkiego podrywu”, w którym nareszcie poznamy mamę i brata Penny.

Multimedia

W nowym sezonie, jak zawsze, szykuje się wiele niespodzianek. W premierowym odcinku poświęconym powtórnemu ślubowi Leonarda i Penny, pojawia się wiele nowych postaci. Do rodziców Leonarda i mamy Sheldona, którzy przyjechali do Pasadeny pod koniec poprzedniego sezonu, dołączy rodzinna Penny. W roli mamy panny młodej zobaczymy, znaną z serialu „8 Prostych zasad”, Katey Sagal .

Jak można się spodziewać weselna sielanka nie będzie trwać dług, a rodzinna atmosfera przeistoczy się w katastrofę. Między rodzicami Leonarda, którzy nie są w stanie przebywać ze sobą w jednym pomieszczeniu, dojdzie do kolejnych spięć. Do kłótni włączy się również mama Sheldona, która w poprzednich odcinkach zbliżyła się do ojca pana młodego. Co wyniknie z tego ambarasu dowiemy się już 19 października!

CZYTAJ TAKŻE:
"PRZYJACIELE" I "TEORIA WIELKIEGO PODRYWU" NA WSPÓLNEJ KOLACJI
11 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIELIŚCIE O "TEORII WIELKIEGO PODRYWU" [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×