"Teoria wielkiego podrywu". Finałowy sezon w Comedy Central! Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY]

Ten moment musiał nadejść! Premiera dwunastego i tym samym ostatniego sezonu bijącego rekordy popularności serialu, zbliża się wielkimi krokami. Nowe odcinki "Teorii wielkiego podrywu" na antenie Comedy Central Polska!

Multimedia

"Teoria wielkiego podrywu" sezon 12. od soboty, 27.10.2018 o godz. 21:30 w Comedy Central! - sprawdź program tv

Dla wielu fanów informacja o zakończeniu kultowej już serii była ciosem. Tym samym z jeszcze większą niecierpliwością czekają oni na finałowy sezon. Bohaterowie "Teorii wielkiego podrywu" przeszli długą drogę i ogromną metamorfozę, zwłaszcza na płaszczyźnie relacji międzyludzkich.

Serialowa Penny wyszła za mąż! Jak się prezentowała? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Burzliwa historia związku nieśmiałego Leonarda i bardzo śmiałej Penny, szczęśliwie znalazła swój finał na ślubnym kobiercu. Kochliwy niegdyś Howard i wciąż wymagająca Bernadette doczekali się już dwójki potomstwa. Nawet podejrzewany o bycie bezuczuciowym robotem Sheldon znalazł bratnią duszę w osobie neurobiolożki Amy. Nietypowy związek tej pary ewoluował od umowy związkowej do małżeństwa. Czy w finałowej serii swoją drugą połowę znajdzie nareszcie wrażliwy i romantyczny Raj?

"Teoria wielkiego podrywu" sezon 12. - co się wydarzy?

W pierwszych odcinkach nowego sezonu świeżo upieczeni małżonkowie, Amy i Sheldon, wybiorą się w podróż poślubną do Nowego Jorku. Będą się również zastanawiać, jaki prezent otrzymają po powrocie od swoich przyjaciół. Z kolei Penny i Leonard dokonają niepokojącego odkrycia. Widząc szczęście swych przyjaciół, Rajesh dojdzie do wniosku, że dla niego również przyszedł czas na założenie rodziny. Poprosi swojego ojca, by ten znalazł mu żonę.

Oto najbardziej denerwujący bohaterowie seriali! Zobacz więcej

"Teoria wielkiego podrywu" jest obecnie jednym z najpopularniejszych sitcomów na świecie. Miliony fanów na całym świecie pokochały ten serial za wyjątkowe połączenie popkultury ze światem geeków. W dotychczasowych jedenastu sezonach pojawiło się wielu wyjątkowych gości, w tym m. in. Stephen Hawking, Bill Gates, Elon Musk, James Earl Jones, Carrie Fisher, Buzz Aldrin, Billy Bob Thornton oraz Mark Hamill. W odcinkach bardzo często w roli samego siebie pojawiał się również, znany z kultowej serii „Star Trek”, Will Wheaton. „Teoria wielkiego podrywu” ma na swoim koncie wiele nagród w tym Złoty Glob, Emmy, Critics’ Choice Television oraz Kids Choice Awards.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×