"Teoria wielkiego podrywu”. Gwiazdy żegnają się z serialem na imprezie z okazji ostatniego, 12. sezonu! Zobacz, jak się bawili!

Obsada "Teorii wielkiego podrywu" 1 maja br. świętowała zakończenie serialu! Zobacz, jak Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar i inni żegnali się z kultowym serialem.

Multimedia

To już koniec emitowanego od 2007 roku serialu „Teoria wielkiego podrywu”. Nagrodzona dziesięcioma statuetkami Emmy produkcja o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych zakończy się na 12. sezonach. Widzowie wraz z premierą ostatniej serii będą mieli do obejrzenia w sumie 272 odcinki.

Najważniejsze informacje o serialu Netflixa! Sprawdź, co wiadomo o historii Geralta!Zobacz więcej

"Teoria wielkiego podrywu” od ponad dekady bije rekordy popularności. W role głównych bohaterów wcielają się Johnny Galecki (Hancock), Kaley Cuoco (serial Czarodziejki), Simon Helberg (Boska Florence), Kunal Nayyar (Food) oraz Jim Parsons (Ukryte działania). Ten ostatni za stworzoną przez siebie kreacje został wyróżniony statuetką Złotego Globu. Aktorzy razem z twórcami produkcji pojawili się ostatnio na uroczystej imprezie z okazji premiery ostatniej, 12. serii. Wydarzenie odbyło się 1 maja 2019 roku w Pasadenie w Kalifornii.

Jak wyglądała impreza pożegnalna "Teorii wielkiego podrywu"? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×