"Teoria wielkiego podrywu". Kaley Cuoco obawiała się o swoją przyszłość po zakończeniu serialu! "Wiedziałam, że muszę iść naprzód"

Serial "Teoria wielkiego podrywu" uważany jest za jeden z najlepszych sitcomów. Kaley Cuoco w niedawnym wywiadzie przyznała, że obawiała się o swoją przyszłość po zakończeniu produkcji!

Multimedia

Obawy Kaley Cuoco po "Teorii wielkiego podrywu"

Od zakończenia prac na planie serialu "Teoria wielkiego podrywu" minęło już kilka lat, jednak zainteresowanie fanów produkcji wciąż nie słabnie. Osoby pracujące przy powstawaniu serialu nadal chętnie wypowiadają się w mediach na jego temat. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się Kaley Cuoco, która w jednym z niedawnych wywiadów podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi jednej z ciemnych stron bycia gwiazdą "Teorii wielkiego podrywu".

"Teoria wielkiego podrywu" też będzie miała swój reunion? Kaley Cuoco jest na tak!Zobacz więcej

W rozmowie z portalem WWD aktorka przyznała, że po zakończeniu prac na planie serialu obawiała się o swoją przyszłość zawodową.

– Mimo że "Teoria wielkiego podrywu" była tak wielkim hitem, nie wiedziałam, czy później będę traktowana poważnie. Nie wiedziałam, czy nie zostanę "dziewczyną z Teorii wielkiego podrywu" – chociaż gdyby miałoby tak być, to dla mnie też OK. Ponieważ naprawdę dobrze było być tą dziewczyną. Ale wiedziałam, że muszę iść naprzód i znaleźć kolejny projekt, by wkroczyć na nową ścieżkę, [nie wiedząc] czy branża, fani i świat to zaakceptują – stwierdziła Kaley Cuoco.

Na szczęście jej obawy były bezpodstawne, o czym świadczy chociażby fantastyczna kreacja, jaką miała okazję stworzyć w serialu "Stewardesa".

Wszystkie sezony serialu "Teoria wielkiego podrywu" są dostępne w HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×