"Teoria Wielkiego Podrywu". Zakończenie produkcji było ogromnym ciosem dla Kaley Cuoco. O wszystkim zadecydował Jim Parsons!

Kaley Cuoco niedawno odniosła duże sukcesy związane z pracą przy serialu "Stewardesa", co przyniosło jej nawet dwie nominacje do Złotych Globów - dla aktorki i producentki. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele osób wciąż kojarzy ją głównie z rolą Penny w "Teorii Wielkiego Podrywu". Aktorka niedawno podzieliła się swoimi odczuciami dotyczącymi zakończenia serialu. Jak je wspomina?

Multimedia

Kaley Cuoco o zakończeniu "Teorii Wielkiego Podrywu"

W wywiadzie udzielonym dla portalu Variety, Kaley Cuoco przyznała, że zarówno ona, jak i Johnny Galecki, odgrywający postać Leonarda, jej serialowego partnera życiowego, byli gotowi na kontynuowanie serialu i pracę nad 13. sezonem. Decyzja o zakończeniu "Teorii Wielkiego Podrywu" po stworzeniu dwunastego sezonu tak naprawdę zależała od Jima Parsonsa, który stwierdził, że nie chce dłużej wcielać się w rolę Sheldona Coopera.

Rolę Sheldona Coopera miał dostać inny aktor? Chuck Lorre miał wątpliwości!Zobacz więcej

Kaley Cuoco przyznała, że o wszystkim, razem z Johnnym Galeckim, dowiedzieli się podczas spotkania, na które latem 2018 roku zaprosił wszystkich aktorów twórca serialu, Chuck Lorre. Cuoco i Galecki spodziewali się, że spotkanie będzie dotyczyło planów odnośnie kolejnego sezonu "Teorii Wielkiego Podrywu".

– Johnny i ja dużo rozmawialiśmy [o 13. sezonie]. Czy chcemy to robić? I naprawdę chcieliśmy. (...) Jim powiedział: "Nie sądzę, żebym mógł kontynuować". I ja byłam w takim szoku, że dosłownie pomyślałam: "Co kontynuować?". Jakbym zupełnie nie wiedziała, o czym on mówi. Spojrzałam na Chucka: "Wow, myślałam, że my... Jestem w tym momencie w szoku" – wspominała aktorka.

Najlepsze zagraniczne seriale komediowe, które warto nadrobić wiosną 2020. Są idealne na poprawę nastroju!Zobacz więcej

I w ten sposób właśnie miała zakończyć się historia tej produkcji. Chuck Lorre, według słów Cuoco, powiedział wtedy: "Wszyscy za jednego, jeden za wszystkich. Nie będziemy tego robić bez całej ekipy".

– To było jedyne, co do czego wszyscy byliśmy zgodni – weszliśmy w to razem, razem wychodzimy – skomentowała Kaley Cuoco.

Po latach aktorka uznała zakończenie "Teorii Wielkiego Podrywu" za "ukryte błogosławieństwo".

"Teoria Wielkiego Podrywu" jest dostępna na HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×