"Teraz albo nigdy". Bartek Kasprzykowski wspomna pracę na planie serialu TVN! Jak zmienili się bohaterowie?

Od zakończenia serialu "Teraz albo nigdy" minęło już ponad 10 lat! Bartek Kasprzykowski postanowił przypomnieć nam o tej TVN-owskiej produkcji. Jak zmienili się aktorzy wcielający się w głównych bohaterów? Sprawdź!

Multimedia

"Teraz albo nigdy" to popularny serial obyczajowy, który mogliśmy oglądać na antenie TVN w latach 2008-09. Była to w pewnym sensie produkcja przełomowa, ponieważ część scen została zrealizowana za granicą, mianowicie na egzotycznej wyspie Maderze.

Magdalena Różczka, Cezary Pazura, Piotr Stramowski promują nowy serial TVN. Zobacz zdjęcia z wydarzenia!Zobacz więcej

Bartek Kasprzykowski, który w tamtym serialu miał okazję zagrać jedną z głównych ról, postanowił powspominać stare dzieje i w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z planu "Teraz albo nigdy". Fani od razu rozpoznali, o jaki serial chodzi!

Na fotografii, oczywiście oprócz samego Kasprzykowskiego, możemy zobaczyć Agatę Buzek, Martę Żmudę Trzebiatowską i Katarzynę Maciąg. Dzięki temu widzowie mogą ocenić, jak aktorzy z serialu wyglądali ponad 10 lat temu!

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z serialu "Teraz albo nigdy", a także współczesne fotografie aktorów. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Aktorzy "Teraz albo nigdy!" wspominają serial TVN:

"Teraz albo nigdy" - o czym był serial?

To opowieść o marzycielach, niepoprawnych optymistach, którzy nie chcieli niczego odkładać na później. Bohaterami serialu są trzydziestolatkowie — każdy z nich znalazł się na życiowym zakręcie i na przestrzeni kolejnych odcinków starał się poukładać ważne sprawy od nowa. W role głównych bohaterów "Teraz albo nigdy" wcielali się: Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartosz Kasprzykowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Maciąg, Jan Wieczorkowski i Agata Buzek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×