"Teraz albo nigdy" ZWIASTUN. Nowa komedia romantyczna z Jennifer Lopez [KIEDY PREMIERA]

Nowa komedia romantyczna z Jennifer Lopez wkrótce w kinach! "Teraz albo nigdy" (org. "Second Act") opowiada o kobiecie, która stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna robić karierę, o której nawet nie śniła. Zobacz zwiastun filmu!

Multimedia

Jennifer Lopez znowu na dużym ekranie. Piosenkarka pojawi się w komedii romantycznej "Teraz albo nigdy" (org. "Second Act"), jest także producentką filmu. Fabuła zbliżona jest do tej z innej produkcji z jej udziałem, "Pokojówki na Manhattanie".

Jennifer Lopez o swoim nowym programie: Myślę jak tancerka, znam swoje ciało [WIDEO]Zobacz więcej

"Teraz albo nigdy" ma zachęcać kobiety do działania i nieograniczania się w swoich marzeniach. Jennifer Lopez gra Mayę, która z dnia na dzień rezygnuje z pracy w supermarkecie i wykorzystuje okazję, aby spełnić swoje zawodowe ambicje. Dzieje się tak, gdy prywatna firma zajmująca się finansami bierze ją za kogoś innego i zatrudnia, aby poprowadziła ważny biznesowy projekt.

Reżyserem filmu jest Peter Segal, a oprócz Jennifer Lopez na ekranie pojawią się też m.in. Vanessa Hudgens, Milo Ventimiglia, Leah Remini, Annaleigh Ashford i Dan Bucatinsky. "Teraz albo nigdy" trafi do polskich kin 6 grudnia 2018 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×