Terentiew traci cierpliwość!

Coraz gorzej dogaduje się z Edytą Górniak

Multimedia

Nina nie ma już zaufania do Edyty po tym, jak ta nie pojawiła się na wiosennej prezentacji ramówki Polsatu. "Nina dobrze się zastanowi zanim znów zaproponuje Edycie udział w jakimś programie, bo trzeci raz nie zniesie takiej dawki stresu i niepewności, jaką jej od pewnego czasu gwiazda funduje. Zeszłoroczne próby przejścia Edyty do TVN-u i ten ostatni wyskok już jej w zupełności wystarczą"- czytamy w "Na Żywo" słowa pracownika Polsatu. To nie pierwszy raz, kiedy Edyta zawiodła stację. Zawsze była osobą, z którą trudno się negocjuje. Koniecznie chciała postawić na swoim. Straszyła nawet, że zacznie współpracować z konkurencyjną stacją i weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Czy coraz to nowe kłopoty z piosenkarką spowodują, że przestanie ona otrzymywać oferty pracy?

Czytaj także: Górniak mówi o rozwodzie i karierze! Górniak podpisała papiery rozwodowe

Komentarze

Skomentuj
  • he,he,he (gość)

    do ...ja -tak na marginesie :)pisze się dojRZałych-bez marginesu

    02.03.2010 08:02
  • ja (gość)

    tak a ty nie wiadomo kim jestes a strugasz wielkie guru edzi;;;ja tez ja lubie ale przegina pałe i to ostro;;taka prawda;;troszke kultury dla dojżałych osób'tak na marginesie

    01.03.2010 22:01
  • nina (gość)

    Nie puszczacie wszystkich komentarzy,mimo,że nie ma wulgarnych słów,a nieraz cieknie od wulgaryzmów i przechodzi-otóż terentiew niech idzie na emeryturę bo jest stara i brzydka i dlatego się irytuje na laski.

    01.03.2010 20:15
  • nina (gość)

    zgadzam się z barbarą,a Terentiew jak się nie chce stresować ,niech idzie na emeryturę,wprawdzie niezasłużoną,ale zgodnie z wiekiem i niech szydełkuje-to uspakaja.

    01.03.2010 20:12
  • nina (gość)

    zgadzam się z barbarą,a Terentiew jak się nie chce stresować ,niech idzie na emeryturę,wprawdzie niezasłużoną,ale zgodnie z wiekiem i niech szydełkuje-to uspakaja.

    01.03.2010 20:11
  • nina (gość)

    zgadzam się z barbarą,a Terentiew jak się nie chce stresować ,niech idzie na emeryturę,wprawdzie niezasłużoną,ale zgodnie z wiekiem i niech szydełkuje-to uspakaja.

    01.03.2010 20:10
  • barbara (gość)

    Edyta warta jest największych poświęceń. Jak Ona zaśpiewała w programie z okazji rocznicy RMF FM!!! To było genialne wykonanie! Nie ma w tym kraju nikogo, kto oprócz Niej potrafi śpiewać, czego dowodem jest żenujący występ np. Chylińskiej.

    01.03.2010 20:02
  • R's.C. (gość)

    Gdybym ja tak w pracy grymasił, to już dawno byłbym bezrobotnym. Żadnych propozycji przez dłuższy czas i pani Edyta sama przyjdzie. Grymasy przechodzonej nieco artystki są nieco nie na miejscu. Wydaje się, że jest ze swoją egzaltacją na najlepszej drodze do zamieszkania niedaleko Violetty Villas i podobnego końca kariery.

    01.03.2010 16:45
  • Wojtek (gość)

    Edzia Górniak to bardzo uzdolniona wokalistka, prawdopodobnie najzdolniejsza w Polsce, ale niestety jej intelekt jest odwrotnie proporcjonalny do jej talentu...

    01.03.2010 13:55