Teresa Werner doceniona przez fanów Eurowizji! Śląska gwiazda estrady zmiażdżyła konkurencję i będzie reprezentować Polskę w konkursie!

Teresa Werner ma powody do radości. Piękna wokalistka i gwiazda kanału Polo TV została doceniona przez fanów Konkursu Piosenki Eurowizji. Werner będzie reprezentować Polskę w OGAE Video Contest. Poznajcie szczegóły.

Multimedia

Teresa Werner doceniona przez fanów Eurowizji!

Teresa Werner to niekwestionowana gwiazda śląskiej estrady, która przez wiele lat śpiewała w zespole Pieśni i Tańca Śląsk. Werner występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W 2011 roku rozpoczęła karierę solową i w tym roku obchodzi okrągły jubileusz pracy artystycznej. Lepszego prezentu niż docenienie przez fanów kultowej Eurowizji, artystka chyba nie mogła sobie wymarzyć.

Śląska gwiazda estrady będzie reprezentować Polskę z utworem "Słodkości" w konkursie OGAE Video Contest organizowanym przez międzynarodowy fanklub Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym oceniane są teledyski.

Członkowie OGAE Polska przyznali śląskiej divie aż 431 punktów. Werner pokonała m.in. Monikę Brodkę i jej teledysk do utworu "Game Change" a także Dodę i jej "Don’t wanna hide" promujące film "Dziewczyny z Dubaju".

Myślicie, że Teresa Werner zostanie doceniona w konkursie OGAE Video Contest? Przypominamy, że Teresa Werner zaistniała dzięki takim hitom jak: "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze".

Trzymamy kciuki za Teresę Werner. Mamy nadzieję, że jej "Słodkości" zajmą wysokie miejsce!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Piotrek (gość)

    Tereniu trzymamy kciuki. Powodzenia

    06.11.2021 09:14
  • Wajer (gość)

    Co to jest - tego słuchać się nie da - ta piosenka i ten głos to Żenada

    24.10.2021 15:50
  • Gość (gość)

    Szok i niedowierzanie . Masakra.

    22.10.2021 22:01
  • Wielbiciel do Piotra (gość)

    Wiem, ze sa ludzie ktorzy kochaja to co robia. Ja kocham podawac swoj mikrofon do spiewania kobietom wiec moze Teresa nedzie chciala skorzystac? -)))). Nie ma co z gory zakladac, ze nie bedzie chciala, skad Tu to mozesz wiedziec?:;))))

    17.10.2021 16:25
  • Wielbiciel (gość)

    Wszedlem z ciekawosci i jeeeest. Piotr sie odezwal. Aaaallle usmialem sie z goscia. O to mi chodzila, zeby takiego dzieciola jak Ty sprowokowac:-)))). Na to liczylem i nie zawiodlem sie:-)))). Najlepszy tekst : jestes pojakiem albo ćpunem -))))

    17.10.2021 16:16
  • Piotr (gość)

    Ty wielbiciel jesteś tak płytki jak kałuża przy stodole nie tłumaczyć się to że jesteś pijakiem albo ćpunem i nie wiesz co piszesz Nie masz pojęcia o życiu i o tym że są ludzie i robią to co kochają Ty sobie kup łopatę Iza kopp się 3 m pod powierzchnię żeby cię lisy nie od kopały bo się za trują Szanuj innych dzięciole

    16.10.2021 17:03
  • Jurek (gość)

    Jakieś jaja z tą Teresą?

    16.10.2021 08:46
  • ryp (gość)

    Królowa playbacku .Totalnie żenujące badziewie .Bez głosu.

    14.10.2021 17:12
  • Wielbiciel (gość)

    I jak to dobrze ze jest ten instagram i ze Teresa wrzuca t swoje zajebiste focie w bikini to moge chociaz stuknac kapucynka na tych zdjeciach. Nieraz bez opamietania bo kilka razy dziennie (dlatego jak bym sie do niej dorwal to pr,ez tydzien nym nie scjodzil - zajezdzilbym ja). No nic nie poradze, ze jak ja widze to mi staje na bacznosc.

    14.10.2021 14:28
  • Wielbiciel (gość)

    I jeszcze zapomnialem ze moim marzeniem jest, zeby Teresa zaspiewala do mojego mikrofonu. Podam go jej z nieukrywana przyjemnoscia i dzika wrecz rozkosza

    14.10.2021 13:27
  • Wielbiciel (gość)

    Jeszcze zapomnialem dodac, ze Teresa jest tak zajebista, ze gryzlbym jak wedzony boczek. Przez tydzien bym z niej nie schodzil

    14.10.2021 10:25
  • Wielbiciel (gość)

    Szarpalbym jak Reksio kapcie

    14.10.2021 10:22
  • Fun (gość)

    Alez bym ja przelotosil

    14.10.2021 10:17
  • Gość (gość)

    Co to jest następna hautura? Jak ludziom podoba się taki muzyczny bełkot to nie mam pytań gdzie zmierza ten kraj. Tego nie da się słuchać sprawdziłam z ciekawości i piec sekund słuchania tego kiczu to i tak długo......

    14.10.2021 07:43
  • Danuta (gość)

    Szkoda że nie ona będzie polską gwiazdą w następnej eurovisii -lepiej by sobie poradziła niż ten pożalsieboże śpiewograjek szczujni pisowskiej Brzozowski! Uwielbiam Panią Teresę! TERESA! TERESA!

    13.10.2021 14:16
  • Artur (gość)

    Znam lubie spiewam wygra!!!!

    13.10.2021 13:43
  • Bartek D (gość)

    Super sprawa! POWODZENIA

    13.10.2021 13:41
  • Paula (gość)

    Świetny wybór.