Teresa Werner ma piękną i uzdolnioną córkę. Kim jest Joanna? Zobacz, jak wygląda i czym zajmuje się córka śląskiej gwiazdy estrady

Teresa Werner córka. Nie wszyscy wiedzą, że Teresa Werner jest mamą. Joanna, córka wokalistki, jest niesamowicie piękną kobietą. Jej uroda, ale także wielkie serce, zachwycają fanów Teresy Werner. Zobaczcie, jak wygląda i czym zajmuje się Joanna, córka Teresy Werner.

Multimedia

Teresa Werner ma przepiękną córkę. Jak wygląda Joanna?

Teresa Werner ma coraz więcej fanów w całej Polsce. Piękna wokalistka od lat zniewala urodą i szykiem. Stale koncertuje, a na antenie Polo TV prowadzi "Koncert życzeń". To jednak rodzina jest dla niej najważniejsza. Od 2010 jest żoną Wiesława Wernera. Piosenkarka ma także córkę z pierwszego małżeństwa. Z Joanną ma fantastyczną relację. -Moja miłość, duma i niewyobrażalne szczęście — tak o córce wypowiada się Teresa Werner.

Tak mieszka Teresa Werner. Jasne wnętrze, mozaika z jej podobizną, a w salonie pepita!Zobacz więcej

Czym zajmuje się pociecha wokalistki? Z informacji, do jakich dotarł portal Plejada.pl wynika, że córka Teresy Werner przez pewien czas była nauczycielem akademickim na Politechnice Częstochowskiej. Obecnie pracuje w firmie farmaceutycznej. Wiadomo, że największą pasją Joanny są konie, od dziecka chciała mieć własnego, a jej marzenie spełniło się w 2020 roku. Niewiele osób wie, że Joanna uwielbia także jazdę na motocyklach.

Nie ma życia prywatnego. Staram się telefonicznie łączyć w wolnym czasie z córką, która mieszka w Częstochowie, z moją kochaną Asią. Jestem z niej tak dumna. Jak tylko o niej mówię, to się wzruszam. Ona też jest ze mnie dumna i jestem wdzięczna, że docenia to, co robię — opowiadała Teresa Werner w "Dzień Dobry TVN".

Teresa Werner bez makijażu wygląda jak nastolatka! Śląska gwiazda estrady zachwyciła internautówZobacz więcej

Teresa Werner porywa tłumy, a jej córka wzbudza zainteresowanie internautów. Joanną jest piękną kobietą. Wielu uważa, że urodę odziedziczyła po mamie.

Gratuluję wspaniałej, cudownej córki. Miałam okazję na jednym z Pani koncertów zamienić kilka zdań z córką. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Jestem Panią Asią zauroczona bije od niej ciepło, dobro. Ma wielkie serce

Niedaleko pada jabłko od jabłoni — to niektóre z komentarzy na profilu Teresy Werner w mediach społecznościowych.

Teresa Werner chętnie pokazuje córkę na zdjęciach. Jak wygląda Joanna? Zobacz w galerii.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Stanik (gość)

    Jest piękna

    21.11.2021 15:54
  • Beti (gość)

    Piękna kobieta ,o lekkim wdzięcznym glosie. Jeżeli komuś się nie podoba,nie musi słuchać,komentarze świadczą o zazdrości ludzkiej. Szkoda,że tyle jest jadu.

    27.10.2021 11:32
  • WIRGINIA😭 (gość)

    To jest względne zobaczcie ją w RENGENIE bez komentarza

    24.10.2021 21:50
  • Rpcu (gość)

    Jedno i drugie będziecie, miałcy a nice śpiewa, trudno tego słuchać

    24.10.2021 19:24
  • Kasia (gość)

    No niestety za kasę można kupić młodszy wygląd urodę poprawić i wszystko to co pomaga łatwiej żyć....a niestety życie łatwiejsze to mniej zmarszczek itd...itd...duzoooooo można pisać na tematy..pozdrawiam wszystkie kobietki

    22.10.2021 20:24
  • Stachu (gość)

    kobiety to wszystkim zazdroszczą chłopy też a jak by to była maryla rodowicz to by pali z zachwytu

    22.10.2021 20:10
  • Gosc (gość)

    Gdyby tyle kasy było w portfelach polskich .kobiet ile mają celebrytki to po ulicach chodziłoby wiele pięknych kobiet i o wiele mlodszych od po.Werner.Ta Pani musi być sztuczną bo niestety ma swój wiek

    22.10.2021 09:58
  • Bolo (gość)

    A kim jest ta kobitka? Nie znam jej ani jej śpiewu?

    21.10.2021 14:12
  • Zoga (gość)

    Pieniądze zrobią urodę!

    21.10.2021 13:13
  • Lens (gość)

    W firmie farmaceutycznej to jakieś bzdury nieprawdziwe

    20.10.2021 22:38
  • No jasne,bez makijażu,ale jak zawsze za mgłą!!!!tak to każdy jest piękny i gładki!!!!A zdjęcia są stare !!!! (gość)

    Kazik

    20.10.2021 21:43
  • Kulturomaniak (gość)

    Jak młoda potrafi dobrze jeździć na koniu to zrobi karierę jak jej mama, bo pewnie powiedziała córce jakim sposobem tyle lat trzymano ją w Śląsku. A jest tylko jedna metoda.

    20.10.2021 18:36
  • Stary jebaka (gość)

    Uuu rzeczywiscie obydwie sa zajebiste. Chetnie udostepnie swojego dzikiego konia, zeby na zmiane go ujezdzaly :-)

    14.10.2021 13:45
  • Stary jebaka (gość)

    Uuu rzeczywiscie obydwie sa zajebiste. Chetnie udostepnie swojego dzikiego konia, zeby na zmiane go ujezdzaly :-)

    14.10.2021 13:43
  • Stary jebaka (gość)

    Uuu rzeczywiscie obydwie sa zajebiste. Chetnie udostepnie swojego dzikiego konia, zeby na zmiane go ujezdzaly :-)

    14.10.2021 13:43
  • Jolka (gość)

    Ludzie podziwiają Panią za urodę i za to, że Pani tyle lat trzyma formę, występuje na scenie, i że obecnie śpiewa Pani piękne piosenki, które dodają nam chęci do życia i odpowiadają na pewne życiowe pytania. Życzę Pani zdrowia i szczęścia i wszystkiego, czego Pani pragnie w życiu...

    04.10.2021 05:24
  • Irena (gość)

    Dla sowy i sowiaki najpiękniejsze.

    30.07.2021 13:17
  • Maja (gość)

    Nie ma się czym zachwycać a pani Werner sztuczna,napompowana i podziwiać ją, za co ?

    18.07.2021 15:57
  • Halina Ciesla (gość)

    Jestem Pani FANKA.. uwielbiam pani piosenki..są piękne.pelne milosci i smutku ..są jak nasze życiePani Tereniu zycze zdrowia..sukcesów w następnych 50 latach.Nievh nigdy nie zgonie z Pani twarzy radość.. piękny uśmiech i szvzescie

    17.07.2021 18:12
  • Alicja (gość)

    Dla każdej matki jej córki są najpiękniejsze na swiecie.

    16.07.2021 12:06
NowszeStarsze