Teresa Werner: piękna i wiecznie młoda. Aż trudno uwierzyć, że ma już 64 lata! Śląska gwiazda estrady zachwyca internautów

Teresa Werner to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce - długie blond włosy to jej znak rozpoznawczy. Śląska gwiazda estrady w tym roku obchodziła 64. urodziny, w co trudno uwierzyć. Wokalistka wygląda znacznie młodziej. Zobaczcie piękne zdjęcia Teresy Werner. Też uważacie, że to jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce?

Multimedia

Teresa Werner zachwyca bez makijażu

Teresa Werner jest prawdziwą diwą śląskiej estrady. Piękną wokalistkę kochają jednak nie tylko Ślązacy. Chwytliwe numery, ale także uroda i wdzięk sprawiają, że bilety na koncerty Teresy Werner wyprzedają się jak świeże bułeczki.

Teresa Werner to bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych wokalistek w Polsce. Ile ma lat? Wikipedia podaje, że królowa śląskich szlagierów ukończyła w tym roku 64 lata. Artystka wygląda jednak znacznie młodziej - promienieje nie tylko na scenie, ale także w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Kiedy jakiś czas temu opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu, jej fani oniemieli z wrażenia! -Dzisiaj widzicie mnie absolutnie bez makijażu. Po dobrej nocy dzień pełen uśmiechu i szczęścia - napisała Teresa Werner, a w sekcji komentarzy zaroiło się od komplementów.

Wygląda Pani jak zawsze zjawiskowo, cudownie bosko. Uwielbiam muzykę i śpiew tak łatwo wpadajacy w ucho i chwytajacy za serce.

Super zdjęcie Pani Tereniu Nawet bez makijażu wygląda Pani rewelacyjnie Pozostało mi tylko pogratulować tak wspaniałej urody Cieszę się że Pani jest szczęśliwa Oby tak już było każdego dnia

Naturalna piękność 👌 Pani Tereniu uśmiech 🙂 i szczęście widać w Pani oczach. Niech trwa i trwa....🍀

Teresa Werner świetnie czuje się w siodle! W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy!Zobacz więcej

Wokalistka była bardzo zaskoczona reakcją internautów, dlatego później dodała:

Dziękuję Kochani za wszystkie dobre słowa. Jesteście dla mnie łaskawi i wyjątkowo zgodni. Pokazałam się bez makijażu, bo nie mam nic do ukrycia. Czuję się dobrze sama ze sobą i z uśmiechem patrzę w lustro. Dbam o siebie i z szacunku do ludzi, publiczności, moich fanów i... również do siebie samej robię staranny makijaż, układam włosy, szukam pomysłów na ubiór, sceniczne kreacje itd. itp. Nie mam sztabu ludzi (jak to niektórzy mówią i piszą), którzy dbają o mój wizerunek. Jestem jedna, jedyna i nie narzekam

Więcej pięknych zdjęć Teresy Werner znajdziecie w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ada (gość)

    Ile zapłaciła za ten artykuł?

    23.11.2022 00:00
  • Zorro (gość)

    Ciekawe jak wyglądała przed operacjami haha.A piosenki beznadziejne,słychać że piszę je na odpie...ol żeby tylko miała co śpiewać.Denne i wiecznie o tym samym,aż się żygać chce.Czas z tym skończyć,bo nic sobą nie reprezentuje.Stara,naciągnięta baba.

    03.04.2022 23:56
  • 60+Hunter (gość)

    Zajebista babcia polecialby z ta Pania na ostro

    05.03.2022 04:06
  • 60+Hunter (gość)

    Elegancka Pani z klasa sliczna i sexi.Stara rasowa suczka wuuff

    05.03.2022 04:02
  • Kris (gość)

    No pewnie,piękna pani z domy starców, wytapetowane całe ryjsko.🤣🤣🤣

    14.01.2022 19:58
  • Blondek (gość)

    Jasne,bez makijażu, pokażcie ją wyraźnie a nie jak zwykłe za mgłą,tak to każdy będzie ładny i gładki!!!!!!!!!

    20.10.2021 21:33
  • Danpok (gość)

    Bylam na jej koncercie, wyglądała jak na tych zdjeciach, więc nie za bardzo są retuszowane. Jest elegancka, śliczna, ale tak jak piszecie po wielu zabiegach upiększających.

    20.10.2021 20:04
  • Katja (gość)

    Z tego co widzę to wszędzie jest w makijażu 😳

    28.08.2021 00:45
  • Gisella (gość)

    Cudowna PAN...Z samych oczu bije blask..pieno..szczerość.serdeczność--niejedna nastolatka jej nie doruwnuje.Klasa..urok osobisty..Wdzięk .Tę co ją krytykują POPROSTU CZUJA SIE GORSZE BO WERNER JEST NR 1!!!!

    01.08.2021 22:34
  • Renata (gość)

    Piękna kobieta. Zawsze.

    28.07.2021 08:08
  • Renata (gość)

    Piękna kobieta. Zawsze.

    28.07.2021 08:07
  • Hm widzialem piekniejsze kobiety a to przecietne (gość)

    Werner przecietna acurka nic nadzwyczajnego

    27.07.2021 05:40
  • Zuza (gość)

    Niestety, przerost formy nad treścią. Gdyby założyła skromną sukienkę, zmyła makijaż, przestała się wdzięczyć.....niewiele zostałoby z tej "muzyki"

    26.07.2021 10:42
  • Jola (gość)

    Górniak nie dogoni nigdy z tymi "pioseneczkami".

    26.07.2021 10:36
  • Marek (gość)

    Czytam komentarze - myślałem podobnie, do puki przez przypadek trafiłem na jej koncert. .. Faktem jest że ma dziewczyna swój wiek, że niema tatuaży, że przekaz i forma jest zrozumiała dla wszystkich, ..., ale z pewnością jest osobą na wskroś inteligentną. Wygląd swój zawdzięcza bytności przez wiele lat w zespole pieśni i tanca, zanim rozpoczęła karierę solo, choć i urody osobistej jej nie brakuje.

    25.07.2021 23:11
  • Temida111 (gość)

    Bez przesady Ta pani ma ponad 60 lat sztuczna zrobiona więc co to za uroda???? Natura to jest piękno a nie........

    25.07.2021 16:48
  • sanderus (gość)

    ... skończył się w mediach na okrągło "lewandowski", zaczęła się "werner" i tak do us..nej śmierci

    25.07.2021 14:54
  • Ewunia (gość)

    A co to kogo obchodzi czy w makijażu czy bez.Swoją drogą makijażu bardzo dużo.Za dużo.

    24.07.2021 22:21
  • Niki (gość)

    No super gdybym miała tyle kasy co oni to też bym się zrobiła na miss. Kobieta jest nawet piękna bez tych operacji . Każdy jest fajny na swój sposób ja może nie jestem piękna ale jestem sobą i bez tych operacji czy makijażu .

    24.07.2021 21:32
  • Blondek im (gość)

    Racja!!!Wyretuszowana i poprzerabiane zdjęcia!!!!Na żywo , dzień do nocy!!! przestańcie głupoty pisać!!!Widziałem na żywo,bez porównania,starsza pani i tyle!!!

    24.07.2021 19:56
NowszeStarsze