teresa werner

Teresa Werner pokazała swojego ukochanego męża. Fani oniemieli z wrażenia!

Teresa Werner to bezdyskusyjnie jedna z najpiękniejszych diw polskiej sceny muzycznej. Artystka nieustannie zachwyca formą i urodą, wydając się być kompletnie odporną na upływ czasu. Regularnie wzbudza zachwyt swoich fanów, niemogących się napatrzeć na piękną piosenkarkę. Tym razem lawina zachwytu została wywołana przez nią, ale nie z jej powodu. Sprawcą jest... jej mąż!

25.06.2022Koncert życzeń z Teresą Werner

"Taniec z gwiazdami". Oni powinni zawalczyć o Kryształową Kulę! Marta Manowska, Doda, Teresa Werner, Krzysztof Rutkowski, Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor, Magda Gessler

Coraz bliżej do kolejnej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Zaczyna się tradycyjne obstawianie: kogo ujrzymy na parkiecie? Kto spróbuje swoich sił w show Polsatu? W oczekiwaniu na listę gwiazd, które tanecznym krokiem sięgną po Kryształową Kulę, przedstawiamy subiektywny wybór dokonany przez redakcję Telemagazyn.pl. Kto naszym zdaniem powinien wystąpić w programie? Dowiedź się tego z naszej galerii!

14.06.2022Taniec z gwiazdami

Teresa Werner: piękna i wiecznie młoda. Aż trudno uwierzyć, że skończyła 64 lata! Śląska gwiazda estrady zachwyca internautów

Teresa Werner to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce - długie blond włosy to jej znak rozpoznawczy. Śląska gwiazda estrady obchodzi urodziny, w co trudno uwierzyć. Wokalistka wygląda znacznie młodziej. Zobaczcie piękne zdjęcia Teresy Werner. Też uważacie, że to jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce?

10.03.2022Koncert życzeń z Teresą Werner

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×