"Terminator". Arnold Schwarzenegger śpiewa "Pump it Up", aby zmotywować ludzi na całym świecie!

Arnold Schwarzenegger śpiewa piosenkę o... samym sobie! "Pump it Up" została nagrana, żeby zmotywować ludzi na całym świecie! Aktor i polityk nagrał utwór z Andreasem Gabalierem. Jak wyszło?

Multimedia

Arnold Schwarzenegger i Andreas Gabalier nagrali piosenkę, która ma motywować wszystkich ludzi na świecie. To historia chłopaka, który urodził się w małej austriackiej wiosce Thal, a później dzięki ciężkiej pracy wielokrotnie wygrywał konkurs Mr. Olympia, zdobył tytuł Mister Universe, przeprowadził się do USA, zagrał w największych kasowych hitach Hollywood, a na koniec został gubernatorem stanu Kalifornia.

Aktor wyprodukuje nowy serial o sportowej tematyce!Zobacz więcej

Piosenka ma proste przesłanie: należy uwierzyć w siebie, ciężko pracować i być wdzięcznym za to, co nas spotyka, a wtedy osiągniemy sukces. Wystarczy zdać sobie sprawę z tego, że największym przeciwnikiem każdego człowieka jest on sam.

Utwór jest śpiewany w głównej mierze przez Andreasa Gabaliera, który pochodzi ze Styrii. Nie brakuje jednak także wstawek Arnolda Schwarzeneggera - i ne jest to tylko kultowe już "I’ll Be Back"! Jak Wam się podoba motywacyjna piosenka słynnego "Terminatora"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Red* (gość)

    Arnold to legenda jeśli chodzi o sport. Nie zgadzam się z nim w kilku kwestiach, ale jako sportowiec i aktor- to sympatyczny człowiek. Czekamy na Nowego Terminatora..

    30.05.2019 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×