"Terror: Dzień Hańby". Doceniony przez widzów i krytyków serial AMC powraca z nowymi odcinkami! O czym będzie kolejna część „Terroru”?

"Terror" - doceniony przez widzów i krytyków serial AMC powraca z nowymi odcinkami. Twórcy "Terror: Dzień Hańby" dotykają problemów japońsko-amerykańskiej społeczności podczas podczas II wojny światowej. Sprawdźcie szczegóły kolejnej części „Terroru” oraz pierwsze zdjęcia z planu.

Multimedia

„Terror: Dzień Hańby” - kiedy premiera?

W piątek, 14 czerwca 2019 AMC ogłosiło, że polska premiera serialu „Terror: Dzień Hańby”, który jest aktualnie kręcony w Vancouver, odbędzie się 15 sierpnia o 22:00 wyłącznie na AMC Polska.

Akcja kolejnej części „Terroru” rozgrywać się będzie podczas II wojny światowej i skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

Jako miłośnik historii i fan tego gatunku mogę z całą pewnością stwierdzić, że prawda jest zawsze bardziej przerażająca niż fikcja – powiedział Borenstein. Ten sezon „Terroru” opowie o jednym z najciemniejszych i najbardziej przerażających momentów w historii naszego narodu. Internowanie osób ze społeczności japońsko-amerykańskiej jest skazą na amerykańskim sumieniu i bardzo rezonuje ze współczesnymi wydarzeniami. Jestem podekscytowany, że AMC daje nam szansę wykorzystania tej części historii jako inspiracji dla drugiej odsłony serialu, która, mam nadzieję, będzie ostrym i przerażającym komentarzem do tego, co się wydarzyło.

"Terror". Historia, która zmrozi Cię do kości! Serial AMC hitem wiosny?Zobacz więcej

W serialu występują Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

„Terror: Dzień Hańby” to produkcja AMC Studios, produkowana przez Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina, Woo jest także showrunnerem. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×