"Terror: Infamy". Telewizja AMC kręci nowy serial! Mamy pierwsze zdjęcia!

AMC udostępniło pierwsze zdjęcia z serialu „Terror: Infamy”. Aktualnie trwają prace nad serialem, który kręcony jest w Vancouver. Produkcja zadebiutuje wkrótce na kanale AMC Polska. Zobaczcie fotosy z planu!

Multimedia

Akcja serialu rozgrywa się podczas II wojny światowej. Obfitujący w zjawiska paranormalne i pełen napięcia, drugi sezon utrzymanej w klimacie horroru antologii, „Terror: Infamy”, skupia się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

Joanna Koroniewska zdradza, co o jej powrocie do pracy sądzi mąż - Maciej Dowbor!Zobacz więcej

W serialu występują Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

„Terror: Infamy” to produkcja AMC Studios, produkowana przez Scott Free, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina, Woo jest także showrunnerem. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×