"Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” jak "Ugotowani" TVN? Sprawdź, o czym będzie nowe reality show TVP! Kiedy premiera?

Jesienią na antenie TVP2 zadebiutuje nowe reality show pt. "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”. O czym jest program? Sprawdźcie szczegóły nowego kulinarnego formatu Telewizji Polskiej! Znamy datę premiery show!

Multimedia

"Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”, emisja: od 9 września (od poniedziałku do piątku) o godz. 18:55 w TVP2

„Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” to nowy elektryzujący reality show o tematyce kulinarnej, w którym rywalizować będą ze sobą zespoły złożone z synowych i teściowych. W każdym tygodniu w szranki staną 4 dwuosobowe zespoły, które będą zapraszać się nawzajem na przygotowane przez siebie mini przyjęcia w formie obiadu lub kolacji. Wszystkie pary będą miały takie same możliwości, aby zabłysnąć wśród gości: ten sam budżet i ten sam czas na organizację przyjęcia.

W każdym zespole z góry będzie też określony podział zadań: synowa będzie musiała zrobić zakupy, ugotować wymyślone przez teściową dania, nakryć do stołu i podać kolację gościom, natomiast teściowa będzie wszystkim zarządzać i przyjmować gości, którymi będą pozostałe uczestniczki programu – teściowe. Goście ocenią przygotowane przyjęcie i dania przyznając punkty od 1 do 10. W finale tygodnia zwycięży ta para (synowa i teściowa), która od rywalek otrzyma największą liczbę punktów, a w nagrodę panie otrzymają 10 tysięcy złotych do podziału.

TVP2 szuka uczestniczek nowego programu! Kiedy premiera w TV?Zobacz więcej

W nowym, kulinarnym reality show widzowie TVP2 obserwować będą zmagania kobiet, które łączy, ale równie często dzieli jeden ukochany mężczyzna – syn i mąż. Jak teściowe i synowe poradzą sobie z gotowaniem, zakupami i przyjmowaniem gości? Czy będą miały podobny gust, czy może każda z nich będzie chciała wszystko zrobić „po swojemu”? Czy w obliczu wyzwania uda im się uniknąć napięć i sporów? W programie zobaczymy dwa pokolenia Pań, dwa różne pomysły na dom, na kuchnię, gotowanie, gospodarowanie finansami, czy przyjmowanie gości.

Zobaczymy kto tak naprawdę rządzi w naszych domach i kuchniach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Monika (gość)

    Obejrzałam i jestem zażenowana tą całą Krystyną, która powinna wygrać, ale w kategorii najgorsza teściowa. Ciągle tylko marudzi, wymadrza się, a u siebie nic nie widzi. No ale cóż taka formuła programu-muszą być parę sympatyczne, jak również rozrywkowe, jak te dwie, które wyglądają jak koleżanki no i muszą być też dla równowagi takie Krystyny, żeby wszystkim ciśnienie podnosiły. Szkoda tylko, że wygrała, bo kompletnie na to nie zasłużyła. No i wygrała, bo wszystkim dawała ocenę 1.

    17.09.2019 11:50
  • Marjasz (gość)

    Żenujący program odzwierciedlający poziom telewizji publicznej. Plagiat TVN-owskiego "Ugotowani", tyle że jeszcze bardziej sztuczny. Porażka. Programy za publiczne pieniądze - jedno wielkie szambo. Jestem coraz bliżej zaprzestania sponsorowania tego badziewia.

    14.09.2019 12:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×