"The 100". Będzie 7. sezon! Czy to zapowiedź finału?

Jak donoszą zagraniczne media, serial "The 100" zostanie przedłużony o kolejny, 7. sezon! Wskazuje się też, że może to być zapowiedź finału tej postapokaliptycznej historii.

Multimedia

Fani "The 100" wciąż czekają na premierę 6. sezonu, ale zza oceanu dochodzi do nas informacja o tym, że serial zostanie przedłużony na kolejny, 7. sezon! Zdjęcia mają rozpocząć się latem 2019 roku. Wskazuje się jednak także, że 7. sezon może być jednocześnie ostatnią odsłoną historii Clarke (Eliza Taylor) i pozostałych bohaterów.

Eliza Taylor, czyli Clarke Griffin. Jak wygląda poza planem serialu, bez charakteryzacji? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Przypomnijmy, że premiera pierwszego odcinka 6. sezonu "The 100" odbędzie się 30 kwietnia 2019 r. o godz. 21 czasu amerykańskiego. Netflix w Polsce pokaże go najprawdopodobniej tydzień później, czyli w okolicach 7 maja 2019 r.

W nowych odcinkach, po 125-letniej drzemce Clarke (Eliza Taylor), Bellamy (Bob Morley) i reszta ekipy będą musieli sprostać nowym zagrożeniom, które czekają na nich w nowym świecie. Na fotografiach widać, jak Clarke i Emori (Luisa D’Oliveira) przygotowują się do lądowania, które najprawdopodobniej nie będzie łatwe. Widzimy też Millera (Jarod Joseph) i Jacksona (Sachin Sahel), a także Bellamiego i Echo (Tasya Teles) przy ognisku.

Eliza Taylor, Bob Morley i pozostali aktorzy z serialu na zdjęciach z młodości. Jak wyglądali jako dzieci? [GALERIA]Zobacz więcej

"The 100" - o serialu

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×