"The 100". Eliza Taylor, Bob Morley i pozostali na zdjęciach z młodości. Jak wyglądali jako dzieci? [GALERIA]

"The 100" - jak aktorzy serialu wyglądali w dzieciństwie? Eliza Taylor, Bob Morley, Alycia Debnam-Carey oraz ich koledzy z planu podzielili się zdjęciami ze swojej młodości. Rozpoznacie wszystkich?

Multimedia

"The 100" wróci na Netflix już w środę, 25 lipca. W oczekiwaniu na ostatnie odcinki 5. sezonu postanowiliśmy sprawdzić, jak gwiazdy "The 100" wyglądały jako dzieci - kto z nich zmienił się najbardziej?

Walka o przetrwanie, intrygi i niepewne sojusze - oto seriale podobne do "The 100"!Zobacz więcej

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądała Lexa jako dziecko? Albo jaką dziewczynką była Clarke? Czy Bellamy zawsze robił takie wrażenie, a Octavia nie potrafiła dogadać się z rodzeństwem? My byliśmy ciekawi, dlatego znaleźliśmy stare zdjęcia aktorów z "The 100"!

Eliza Taylor, Marie Avgeropoulos i większość obsady "The 100" przyszła na świat w drugiej połowie lat 80. W serialu nie brakuje jednak i nieco starszych aktorów, jak Henry Ian Cusick, którzy urodzili się w latach 60. i 70. Do obsady należą też młodziutcy, początkujący aktorzy - Lola Flanery ma zaledwie 13 lat, ale już zdążyła zgromadzić sporą filmografię. Niezależnie od wieku wszyscy chętnie wracają wspomnieniami do przeszłości i dzielą się swoimi dawnymi fotografiami.

Clarke szuka ratunku! Co odmieniło Octavię? [ZWIASTUN+CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Jak aktorzy jednego z najbardziej wciągających seriali science fiction wyglądali w młodości? Sprawdźcie, kto z obsady "The 100" zmienił się najbardziej!

Zobacz galerię

"The 100" sezon 5. odcinek 10. zwiastun:

O serialu "The 100"

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×