"The 100". Eliza Taylor, czyli Clarke Griffin. Jak wygląda poza planem serialu, bez charakteryzacji? [DUŻO ZDJĘĆ]

Eliza Taylor, czyli Clarke Griffin w serialu "The 100" to australijska aktorka ze sporym doświadczeniem nie tylko w telewizji, ale i w teatrze. Zobacz, jaką ma zawodową przeszłość i jak prezentuje się prywatnie, poza planem serialu!

Multimedia

Eliza Taylor - Clarke Griffin Z "The 100"

Eliza Taylor urodziła się 24 października 1989 r. w Melbourne, w Australii jako jedna z czwórki rodzeństwa. Chodziła do Calder High School, a później chciała zostać biologiem morskim. W 2003 r. dostała pierwszą rolę w serialu "Wyspy piratów". Była to główna rola. Kolejna przydarzyła się jej w 2005 r. w serialu "Sąsiedzi". W 2014 r. zagrała w filmie "November Man" u boku Pierce Brosnana. Popularność przyniósł jej jednak post-apokaliptyczny serial "The 100". Dzięki roli Clarke Griffin została nominowana do nagrody Teen Choice Awards.

Nowi bohaterowie w 6. sezonie! Kto dołączył do obsady serialu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Clarke Griffin jest częścią oryginalnej Setki. Została aresztowana za zdradę. Na Arce, przed zamknięciem, uczyła się medycyny, pracując z Abby (Paige Turco). Dzięki tej praktyce, na Ziemi została głównym medykiem Przestępców. Po śmierci Wellsa (Raymond J. Barry) i Charlotte, Clarke stała się współprzywódcą Przestępców. Stanowisko to dzieliła z Bellamym (Bob Morley).

Bohaterka kreowana przez Elizę Taylor jest uparta, zdeterminowana, niezawodna i inteligentna. Jest urodzonym przywódcą, zdolnym do zainspirowania ludzi wokół siebie. Clarke jest rozważna, ale jednocześnie zdarza się jej podejmować impulsywne decyzje.

O serialu "The 100"

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

W ostatnim odcinku 5. sezonu "The 100" Ziemia znów uległa nuklearnemu skażeniu. Clarke, Bellamy (Bob Morley) i ich towarzysze uciekli na pokładzie statku kosmicznego i postanowili zapaść w trwający dziesięć lat sen. Mają nadzieję, że gdy się obudzą, planeta będzie już nadawać się do zamieszkania.

Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków! Co się wydarzy? [GALERIA]Zobacz więcej

"The 100" sezon 6. - kiedy premiera?

Nowe odcinki "The 100" będą miały swoją premierę 30 kwietnia 2019 roku. Jak dotąd, kolejne sezony ukazywały się w styczniu bądź lutym, a 5. sezon zadebiutował w kwietniu.

Alycia Debnam-Carey - kim jest młoda aktorka wcielająca się w postać Lexy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×