"The 100" odcinek 13. Bellamy i inni zginą? "Jeśli ja nie mogę mieć doliny, nikt nie będzie jej miał" [ZWIASTUN+CO SIĘ WYDARZY?]

Rozpoczęła się bitwa o dolinę. Nie wszyscy pamiętają, że to od niej zależy przetrwanie ludzkości. Co zrobią Clarke, Octavia i Bellamy w obliczu całkiem nowego zagrożenia? Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku "The 100"!

Multimedia

"The 100" odcinek 13. w środę, 15.08.2018 na Netflix - sprawdź program tv

Finał 5. sezonu "The 100" będzie miał premierę w najbliższy wtorek. W Polsce będzie go można oglądać na Netflixie, już od 15 sierpnia. Jaki koniec spotka Octavię i jej współplemieńców? Czy dolina ulegnie zniszczeniu?

Eliza Taylor, Bob Morley i pozostali aktorzy z serialu na zdjęciach z młodości. Jak wyglądali jako dzieci? [GALERIA]Zobacz więcej

W 13. odcinku Clarke i jej przyjaciół czeka ostatnia walka o przetrwanie. Aby ją wygrać, będą musieli zaryzykować wszystko. Tymczasem nad doliną zawiśnie jeszcze większe niebezpieczeństwo!

McCreary postanowi unicestwić ostatnią oazę życia na Ziemi. - Jeśli ja nie mogę mieć doliny, nikt nie będzie jej miał - powie, odpalając śmiercionośny pocisk. Czy Clarke i inni zdążą się uratować? Nawet Octavia pomoże w ewakuacji rannych! Natomiast Bellamy odmówi wejścia na pokład wahadłowca, dopóki nie znajdą się na nim wszyscy jego przyjaciele. Niestety, wygląda na to, że w 13. odcinku będziemy musieli pożegnać się z częścią z naszych ulubionych bohaterów. Kto zginie? To okaże się w finale sezonu "The 100".

Zobacz galerię

"The 100" sezon 5. odcinek 13. zwiastun:

O serialu "The 100"

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×