"The 100" odcinek 6. sezon 5. Lojalność Wonkru wystawiona na próbę! Czy nadchodzi kres tyrańskich rządów Octavii? [ZWIASTUN, CO SIĘ WYDARZY?]

"The 100" odcinek 6. - co się wydarzy? Octavia od samego początku sprawuje rządy żelazną ręką. Ostatnio udowodniła już, że nie będzie tolerować zdrady. Czy jej tyrania odsunie ją od przyjaciół? Sprawdź, co nas czeka!

Multimedia

"The 100" odcinek 6. w środę, 06.06.2018 na Netflix - sprawdź program tv

"Exit Wounds", szósty odcinek piątego sezonu "The 100", będzie dostępny na Netflix 6 czerwca, zaledwie dzień po amerykańskiej premierze. Zwiastun odcinka jest już dostępny w sieci. Wygląda na to, że tyrania Octavii sprowadzi na nią kłopoty!

Wysyp serialowych nowości w czerwcu! Co oglądać w TV i na VOD? [DATY PREMIER+ZWIASTUNY] Zobacz więcej

Nadal nikt nie może być pewien lojalności plemienia Wonkru, które łączy członków wszystkich pozostałych grup. W poprzednim odcinku Octavia (Marie Avgeropoulos) pokazała, że nie zamierza okazywać łaski buntownikom. Wygląda na to, że młoda przywódczyni pozostanie tak samo bezwzględna: Zastrzelcie każdego, kto spróbuje mnie zdradzić; powie Octavia w "Exit wounds". Jej postępowanie nie spodoba się wszystkim: Zabiłaś swoich ludzi; powie jej zawiedziony Bellamy (Bob Morley). Jednak ani jego słowa, ani przestrogi ze strony Echo (Tasya Teles) nie wpłyną na Octavię.

Tymczasem działania Kane'a (Henry Ian Cusick) wystawią wierność Wonkru na kolejną próbę. Charmaine Diyoza (Ivana Milicevic) szuka dla siebie nowych rekrutów. Wszystko to zadziała na niekorzyść Octavii. Również Madi (Imogen Tear) nie może czuć się bezpiecznie. Wewnątrz plemienia czyha na nią nieoczekiwane zagrożenie. Ta sytuacja zmusi Clarke (Eliza Taylor) do zawiązania pewnego sojuszu.

Zobacz galerię

"The 100" sezon 5. odcinek 6. zwiastun:

O serialu "The 100"

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

Komentarze

Skomentuj
  • xd (gość)

    Madi jest teraz grana przez Lolę Flanery

    31.05.2018 11:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×