"The 100" - sezon 7. będzie ostatnim! Kiedy premiera finałowej serii?

Władze The CW poinformowały, że 7. sezon "The 100" będzie jednocześnie finałową odsłoną serialu. Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków tej postapokaliptycznej serii?

Multimedia

"The 100" sezon 7. - kiedy premiera?

To już pewne. Serial "The 100" powróci z 7. sezonem, ale będzie to ostatnia odsłona tej produkcji. The CW zapowiedziało już także, ile będzie mieć odcinków. Okazuje się, że finałowy sezon składać się będzie z 16 epizodów, których premiera ma odbyć się w 2020 r. Dokładnej daty jeszcze nie podano.

Eliza Taylor i Bob Morley wzięli ślub! Jak długo ukrywali swój związek?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że premiera pierwszego odcinka 6. sezonu "The 100" odbyła się 30 kwietnia 2019 r. w USA. W Polsce cała seria pojawiła się na platformie Netflix na początku maja 2019 r. W nowych odcinkach, po 125-letniej drzemce Clarke (Eliza Taylor), Bellamy (Bob Morley) i reszta ekipy musieli sprostać nowym zagrożeniom, które czekały na nich w nowym świecie.

"The 100" - o serialu

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

Eliza Taylor, czyli Clarke Griffin. Jak wygląda poza planem serialu, bez charakteryzacji? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Polecam! (gość)

    1 i 2 sezon były najlepsze, i mimo że 3 trochę się popsuł to dalsze sezony są super. Wiele osób zraziło się właśnie tym 3 s i przestało oglądać, a moim zdaniem to ogromny błąd bo serial jest zarąbisty.

    14.05.2020 23:09
  • Kochammmmm (gość)

    Najlepszy serial jaki w życiu widziałam!!! Niesamowicie wczuwam się w niego i moi znajomi mają już dość tego, że ciągle o nim gadam. Właśnie oglądam go 3 raz i mam zamiar obejrzeć znowu.

    14.05.2020 23:05
  • Ed Zgred (gość)

    Oglądam bo wirus ale ten film to dno. Postacie infantylne i głupio agresywne. Reakcje skala motywy zachowania postawy wszystkich bohaterów są niczym nie umotywowane. Wszystko nieadekwatne. Sceny na stacji kosmicznej przewijamm. Dno dno dno

    04.05.2020 03:42
  • Karolina (gość)

    Najlepszy film jaki oglądałam❤ totalny sztooosss💥tylko szkoda że 7 sezon to będzie ostatnio sezon😐🙁

    26.04.2020 13:52
  • Daga (gość)

    Ja tylko czekałam aż belami pocałuje Clark i nie nie doczekałam🙁

    13.04.2020 17:35
  • Xyz (gość)

    Jak clarke z bellamy nie będą razem to się załamie. 🧡😕

    30.03.2020 19:52
  • 176786 (gość)

    Czekam na to aż clarke z bellamy będą razem. ❤️Najlepszy był sezon 6 😍

    30.03.2020 19:51
  • Emi (gość)

    Najlepszy serial na swieciee ❤❤

    27.02.2020 18:07
  • Emi (gość)

    Najlepszy serial na swieciee ❤❤

    27.02.2020 18:06
  • Xyz (gość)

    Jezu Bellamy i Clark Jezu kocham . Jeszcze że są małżeństwem ahhhhhhhhh. 5 sezon cudo 6 nawet nawet , czekam na 7

    09.02.2020 19:50
  • Krystek (gość)

    Niestety ale The 100 to mierny serial, choć zapowiadał się ekstra. Pomysł, fabuła i wątki na bardzo wysokim poziomie, ale głowni bohaterowie i w szczególności tępi wrogowie, wszystko psują. Niestety nie da się tego oglądać. Wiadomo od początku jak to się potoczy. Bohaterowie zostaną kilkukrotnie uwięzieni, wrogowie nic nie robią choć wiedzą że jeśli tylko się uwolnią to ich zabija, ale co tam, czekać aż przyjdzie ktoś z pomocą. To jedyny minus, ale znaczący.

    30.01.2020 23:00
  • dsadsa (gość)

    sezon 6 był strasznie nudny

    27.01.2020 18:12
  • mdna (gość)

    Najlepszy serial ❤️

    25.01.2020 13:56
  • maro (gość)

    cały serial super

    12.01.2020 21:29
  • Klaraina (gość)

    Obejrzałam wszystkie odcinki od początku do końca dwa razy i mi się nie znudziło poza tym kocham wszystkich aktorów nie mogę się doczekać 7.

    28.12.2019 11:57
  • bito (gość)

    nudą może dla ciebie każdy ma inny gust mi się podobało mógł bym to w nieskończoność nie chcesz nie musisz to oglądać