"The 100" sezon 7. Jaki będzie finał serialu? Czy widzowie mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie?

Wiadomość o zakończeniu "The 100" po 7. sezonie była zaskoczeniem dla wielu fanów tej produkcji. Twórca serialu - Jason Rothenberg w jednym z najnowszych wywiadów opowiedział o powodach tej decyzji. Czy widzowie mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie?

Multimedia

"The 100" dobiega końca. Siódmy i ostatni sezon postapokaliptycznej będzie składał się z 16 odcinków, które zadebiutują na antenie w 2020 r. Dokładnej daty jeszcze nie podano, ale twórca serialu — Jason Rothenberg w wywiadzie dla "EW" opowiedział o powodach zakończenia "The 100" po 7. sezonach. Czy widzowie mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie?

Szczęśliwe zakończenie? Powiedziałbym, że to prawdopodobnie… no cóż, to będzie nasza wersja szczęśliwego zakończenia — powiedział tajemniczo Rothenberg w rozmowie z "EW".

Sezon 7. będzie ostatnim! Kiedy premiera finałowej serii?Zobacz więcej

Rothenberg przyznał, że jest wdzięczny władzom stacji oraz producentom za to, że postawili na jakość, a nie ilość. Pomysł na finał "The 100" kiełkował w jego głowie już od kilku lat i cieszy się, że może zamknąć tę historię w 7. sezonach. Rothenberg dodał, że chce, aby zakończenie "The 100" miało jakiś morał.

>Na pewno nie będzie nim jednak to: ludzie są okropni, wszyscy jesteśmy do bani, jesteśmy skłoni zabić wszystkich i wszystko oraz zrobimy cokolwiek, aby przeżyć. To ma głębszy cel. - powiedział.

Zobacz galerię

"The 100" - o serialu

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×