"The Affair". Ruth Wilson przerwa milczenie. Aktorka odeszła z serialu przez Dominika Westa?

Ruth Wilson odeszła z serialu "The Affair" przez Dominika Westa? Gwiazda zdradziła, że nie podobała jej się atmosfera na planie. Zrezygnowała z gry tuż przed piątym finałowym sezonem.

Multimedia

Ruth Wilson zdradziła, co było powodem jej zniknięcia z "The Affair". Gwiazda zrezygnowała z serialu tuż przed piątym finałowym sezonem. 38-latka wyznała, że nie podobała jej się atmosfera na planie.

To było przed erą #MeToo i Harveya Weinsteina, a jednak moje instynkty były bardzo klarowne i silne - powiedziała.

Ruth Wilson zagra własną babcię! Nowy serial już od stycznia w TV!Zobacz więcej

Przypominamy, że Ruth Wilson za stworzoną przez siebie kreację w "The Affair" została uhonorowana Złotym Globem. Czy Wilson odeszła przez Dominika Westa, który jej partnerował? Tego nie potwierdziła. Aktor został niedawno przyłapany na zdradzie z Lily James w Rzymie.

Oglądaliście "The Affair"? Ruth Wilson po odejściu z serialu zagrała w takich produkcjach jak "Pani Wilson" oraz "Mroczne materie".

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

"The Affair" - o czym jest serial?

Noah (Dominic West) jest mieszkającym w Nowym Jorku nauczycielem literatury, który marzy o karierze pisarza. Mężczyzna od blisko dwudziestu lat jest żonaty z Helen (Maura Tierney), z którą ma czwórkę dzieci. Pewnego dnia para rusza na wakacje do nadmorskiej miejscowości Montauk. Na miejscu odwiedzają restaurację, gdzie kelnerką jest młodziutka Alison (Ruth Wilson). Zamężna kobieta nie może się otrząsnąć po stracie ukochanego dziecka. Noah jest nią bardzo zafascynowany… Wciągający serial obyczajowy o romansie i zbrodni. Zawiła i pełna niedopowiedzeń intryga pokazana jest z dwóch perspektyw – kobiety i mężczyzny. W ich rolach brawurowo odnajdują się Dominic West (serial HBO Prawo ulicy) oraz Ruth Wilson (serial Luther), która za stworzoną przez siebie kreację została uhonorowana Złotym Globem. Obok nich występują Maura Tierney (serial Ostry dyżur), Joshua Jackson (serial Jezioro marzeń) oraz Julia Goldani Telles (serial Kochane kłopoty: rok z życia). Twórcami serialu jest duet scenarzystów: Sarah Treem oraz Hagai Levi (serial HBO Terapia). Produkcja została wyróżniona Złotym Globem dla najlepszego serialu dramatycznego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×