"The Batman". Robert Pattinson zostanie nowym Batmanem?

Robert Pattinson wcieli się w tytułowego Batmana w najnowszym filmie Matta Revesa! Jak filmowy Edward Cullen poradzi sobie w roli superbohatera?

Multimedia

Robert Pattinson Batmanem?

Robert Pattinson większości z nas kojarzy się pewnie z romantycznym wampirem Edwardem z popularnego niegdyś "Zmierzchu". Aktor od lat stara się zerwać z wizerunkiem bladego bożyszcza nastolatek. Anglika coraz częściej możemy oglądać w produkcjach kina niezależnego. Jednym z ostatnich filmów z jego udziałem był m. in. dramat sci-fi "High Life".

Batman i jego wszystkie wcielenia. Kto był najlepszym Batmanem? [GALERIA]Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że Pattinson będzie mógł spróbować swoich sił w megaprodukcji Warner Bros. i DC Comics. Prace nad filmem Matta Revesa ("Projekt: Monster", "Ewolucja planety małp") rozpoczną się już latem tego roku. 32-letni aktor zostanie najmłodszym odtwórcą roli człowieka-nietoperza. Wcześniej Batmana zagrali m. in. Christian Bale, Ben Affleck czy George Clooney.

Czy Pattinson poradzi sobie w roli Mrocznego Rycerza? Będzie hit czy kolejna klapa na miarę ostatniej produkcji DC „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”? Tego dowiemy się już 25 czerwca 2021 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×