the bold and the beautiful

"Moda na sukces" powraca! Gdzie oglądać najnowszy sezon? Słynna telewizyjna szmira w nowym serwisie VOD

Kończąca właśnie 35 lat "Moda na sukces", czyli amerykańska saga rodu Foresterów powróci z najnowszym sezonem! Znamienny polski tytuł tego ponadczasowego serialu w pełni oddaje to, co stało się jego udziałem już od daty premiery w marcu 1987 roku. Serial odniósł ogromny międzynarodowy sukces, był i jest pokazywany w ponad 100 krajach. Gdzie oglądać nowe odcinki?

23.09.2022Moda na sukces

"Moda na sukces". Szmira, która ukształtowała kulturę. Tak się zmieniali bohaterowie kultowej opery mydlanej

"Moda na sukces" ma dziś tytuł zarówno kultowej produkcji, jak i największej szmiry wszech czasów. Jakby jej nie nazywać - owa opera mydlana ukształtowała współczesną kulturę i mocno wpłynęła na kształt dzisiejszych seriali. Bohaterowie występujący w serialu umierali, znikali, brali śluby, rozwody oraz zdarzało im się zmartwychwstawać. My sprawdziliśmy, jak zmieniali się wcielający weń aktorzy. Sprawdź w galerii!

06.09.2022Moda na sukces

Przeczytaj także:

"Moda na sukces". Ronn Moss ma już 69 lat! Jak zmieniał się legendarny Ridge Forrester?

"Moda na sukces" to serial, którego chyba żadnemu Polakowi przedstawiać nie trzeba. Pokolenia Polaków przez lata na antenie TVP 1 śledziły zawiły losy Forresterów i Loganów. I chociaż dzisiaj nowe odcinki można oglądać wyłącznie w serwisie Player.pl, to pamięć o serialu wciąż jest żywa. Jeden z gwiazdorów serialu, Ronn Moss ma już 69. lat! Jak zmieniał się legendarny Ridge Forrester? Zobaczcie!

25.11.2021Moda na sukces

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×