"The Boys". Czy Soldier Boy pojawi się jeszcze w serialu? Do tej kwestii odniósł się producent

Trzeci sezon głośnej produkcji Amazona "The Boys" już za nami. Serial cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są spekulacje na temat dalszych losów bohaterów. Wielu widzów zastanawia się czy postać Soldier Boya pojawi się w czwartej odsłonie. Do tej kwestii odniósł się także producent. Co powiedział?

Multimedia

"The Boys 3" – czy Soldier Boy powróci do serialu?

Serial „The Boys” okazał się prawdziwym sukcesem. Produkcja Amazona zaskarbiła sobie sympatię widzów, dlatego też fani już zastanawiają się, jak potoczą się losy bohaterów w kolejnej odsłonie. Wiele osób nurtuje pytanie o przyszłość Soldier Boya, którego wątek w trzeciej serii ma otwarte zakończenie. Co ciekawe, choć jest to postać negatywna, to bohater ma wśród widzów wielu fanów. Dlatego też wiele osób zastanawia się, czy postać grana przez Jensena Acklesa pojawi się w czwartym sezonie. Do sprawy postanowił odnieść się sam showrunner produkcji, Eric Kripke, który w rozmowie z Collider powiedział:

W świecie starej telewizji ukuto powiedzenie, że nigdy nikogo nie uśmiercaj na ekranie, chyba że naprawdę, naprawdę musisz. Nigdy nie zamykaj drzwi, zostaw otwarte okno. Będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć, jednak nie potrafię sobie wyobrazić zakończenia serii bez jeszcze jednego pojawienia się tej postaci.

Komentarz producenta Amazona wydaje się jednoznacznie potwierdzać, że Soldier Boy powróci w nowej odsłonie serialu.

Fani serialu rozczarowani 2. sezonem. W sieci pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii. Dlaczego?Zobacz więcej

"The Boys 3" – obsada

W trzecim sezonie serialu zagrali m.in. Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Karl Urban, Dominique McElligott, Chace Crawford, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Tomer Capon, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Nneka Elliott, Elisabeth Shue, Shantel VanSanten, Aya Cash i Langston Kerman.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×