"The Boys" ocenzurowane. Amazon kazał wyciąć jedną scenę z udziałem Homelandera. Była zbyt kontrowersyjna?

"The Boys" to serial Amazona, który zadebiutował w bibliotece serwisu w lipcu tego roku. Superbohaterska produkcja szybko zyskała uznanie widzów. Doszło nawet do tego, że jeden z twórców serialu — Eric Kripke wdał się z fanami dyskusję na Reddicie, ujawniając przy tym zakulisowe informacje. W trakcie internetowej rozmowy Eric Kripke wyznał, że "The Boys" zostało przez Amazona ocenzurowane.

Multimedia

O "The Boys" pisaliśmy polecając Wam serialowe nowości na wakacje. Nowa produkcja Amazona opiera się na popularnej serii komiksów autorstwa Gartha Ennisa oraz Daricka Robertsona i opowiada historię tajnej grupy agentów kontrolujących zachowania superbohaterów, które stają się coraz bardziej lekkomyślne. Tytułowi "The Boys" nie mogą przebierać w środkach, często musząc posuwać się nawet do likwidacji niesubordynowanych herosów.

W serialu, który zadebiutował w bibliotece Amazona dokładnie 26 lipca nie brakuje mocnych i brutalnych scen. Seks i przemoc są nieodłącznym elementem "The Boys". Tym bardziej dziwi decyzja Amazona, który - jak się niedawno okazało - ocenzurował jedną ze scen z Homelanderem w roli głównej.

Netflix, HBO GO i telewizja szykują gorące hity! Które seriale warto obejrzeć latem?Zobacz więcej

Informacja ta przedostała się do mediów po tym jak twórca serialu - Eric Kripke założył wątek na Reddicie, w którym zapoczątkował dyskusję z fanami "The Boys". W trakcie rozmowy wyszło na jaw, że "The Boys" zostało przez Amazona ocenzurowane.

Była jedna scena, której Amazon powiedział "o nie, musicie to wyciąć". Nie mogłem tego do końca zrozumieć, w końcu biorąc pod uwagę to wszystko co dzieje się w serialu, ale: Homelander w drugim odcinku stoi na jednym z orłów budynku Chryslera. Zdejmuje spodnie i zaczyna się masturbować, mamrocząc "Mogę robić, co chcę" i tak w kółko, aż w końcu szczytuje nad Nowym Jorkiem. Nakręciliśmy to! Anthony był najlepszy w tej scenie. Amazon uznał jednak tę scenę za niepotrzebną. Ja sądziłem, że ona mówi coś o psychice tego bohatera. Żeby było jasne, generalnie byli świetni i wydaje mi się, że to była jedyna walka, którą przegrałem przy 1. sezonie. - tłumaczył Eric Kripke.

Żałujecie, że ta konkretna scena została wycięta z serialu? Przypominamy, że "The Boys" możecie oglądać na Amazon Prime Video. Serial dostał już zamówienie na 2. sezon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×