"The Boys" sezon 2. Pierwsze zdjęcie z nowych odcinków! Co się wydarzy?

"The Boys" trochę nieoczekiwanie okazał się jednym z największych serialowych hitów platformy Amazon Prime Video. Obecnie trwają prace nad 2. sezonem produkcji, a w sieci znalazło się pierwsze zdjęcie z nowych odcinków!

Multimedia

Na pierwszym zdjęciu z 2. sezonu "The Boys" widzimy całą tytułową ekipę. Jack Quaid zapowiada, że 2. sezon serialu będzie jeszcze mocniejszy! Będzie się działo!

Amazon kazał wyciąć jedną scenę z udziałem Homelandera. Była zbyt kontrowersyjna?Zobacz więcej

Wiadomo jedynie, że tym razem ekipa Rzeźnika będzie zmagać się z poniesionymi stratami. Uciekając przed prawem, wciąż starają się walczyć z superbohaterami. Z kolei Vought, firma zarządzająca herosami, zarabia na panice wywołanej przez superłotrów. Jej posadami wstrząsa jednak nowa bohaterka, Stormfront, która rzuca wyzwanie rozchwianemu Ojczyznosławowi.

"The Boys" to nonszalanckie spojrzenie na to, co dzieje się z superbohaterami, gdy stają się równie popularni co celebryci, tak samo wpływowi jak politycy i boscy jak bogowie, i gdy nadużywają swoich mocy, zamiast wykorzystać je w słusznym celu. Bezsilność stanie przeciwko superpotędze, gdy The Boys wyruszają w bohaterską wyprawę, by ujawnić prawdę o Siódemce, wspieranej przez organizację Vought.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×