"The Brain. Genialny umysł" odcinek 6. Jan Krzysztof Duda zwycięzcą odcinka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 6. odcinek programu "The Brain. Genialny umysł". Kto tym razem popisał się niesamowitymi zdolnościami i wygrał odcinek? Sprawdźcie!

Multimedia

Jako pierwszy zaprezentował się 14-letni Michał Kamiński, który potrafi zapamiętywać tablice rejestracyjne. Chłopak miał za zadanie zapamiętać 15 motocyklistów oraz numery rejestracyjne ich maszyn, a następnie przyporządkować trzech właścicieli do tablic rejestracyjnych. Młodemu geniuszowi zadanie udało się wykonać perfekcyjnie!

Tomasz Kopyra jest smakoszem piwa. Zawodnik miał za zadanie rozpoznać aromat, smak oraz zawartość alkoholu trzech różnych rodzajów piwa, co udało mu się perfekcyjnie.

Czy można zobaczyć muzykę? Sprawdź, co w nowym odcinku! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta twierdzi, że potrafi zobaczyć kolory słysząc muzykę. Brzmi intrygująco? I to bardzo! Marta miała za zadanie rozpoznać utwory muzyczne patrząc wyłącznie na kolory. Niestety w drugiej piosence kobieta się pomyliła, chociaż pierwszą, czyli "Białą armię", odgadła bezbłędnie. Z trzecim utworem również się udało!

Agnieszka Kowalska ma niesamowitą pamięć przestrzenną. Dziewczyna musi odwzorować idealnie każdy szczegół widzianego wcześniej tylko raz miejsca przestępstwa. Zadanie dodatkowo utrudnią jej jurorzy, którzy będą starali się zatrzeć wszelkie ślady na miejscu zbrodni. Zawodniczka się nie pomyliła i wszystko odwzorowała perfekcyjnie!

Jan Krzysztof kocha szachy. Czy młodego zawodnikowi uda się zapamiętać układ figur na tablicy i określić jeden ruch do zakończenia partii? Chłopak poradził sobie z zadaniem w błyskawicznym tempie!

ZWYCIĘZCĄ ODCINKA ZOSTAŁ JAN KRZYSZTOF DUDA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×