"The Chilling Adventures of Sabrina". Czarownica pomoże Cheryl w 4. sezonie "Riverdale"? Jest nowy pomysł na crossover obu seriali!

Crossover "The Chilling Adventures of Sabrina" i "Riverdale" to jedno z największych marzeń fanów obu seriali. Wierni widzowie młodzieżowych produkcji mają już kolejny pomysł na połączenie serialowych światów. Czarownica Sabrina miałaby się pojawić w wątku Cheryl w 4. sezonie "Riverdale"!

Multimedia

"Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" to popularne seriale młodzieżowe, które powstały na bazie komiksów Archie Comics. seriale, które zostały stworzone na bazie komiksów Archie Comics. Widzowie liczą, że oba serialowe światy zostaną w końcu połączone. Temat crossovera "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" pojawił się wraz z premierą 700. numeru komiksowej serii, w którym to Sabrina (Kiernan Shipka) opuszcza Greendale i pojawia się w sąsiednim Riverdale.

Sabrina trafi do piekła w nowych odcinkach? Którego chłopaka wybierze?Zobacz więcej

Sabrina z "The Chilling Adventures of Sabrina" w 4. sezonie "Riverdale"?

Pomysły na spotkanie bohaterów "The Chilling Adventures of Sabrina" i "Riverdale" na tym jednak się nie kończą. Widzowie zainspirowani finałem 3. sezonu "Riverdale" zaproponowali, aby Sabrina pojawiła się w wątku Cheryl (Madelaine Petsch) w 4. sezonie "Riverdale"! Czarownica miałaby wykorzystać swoje umiejętności i pomóc koleżance wskrzesić jej brata - Jasona (Trevor Stines).

Crossover "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" coraz bliżej! Jak twórcy połączą serialowe światy?Zobacz więcej

Twórca obu seriali - Roberto Aguirre-Sacasa na razie nie odniósł się do fanowskiego pomysłu. Kilkukrotnie podkreślał jednak chęć realizacji crossovera.

Mam w głowie wspaniały odcinek, w którym dzieciaki z "Riverdale" słyszą o nawiedzonym domu w Greendale i próbują się do niego włamać, i okazuje się, że to właśnie dom Sabriny - mówił jakiś czas temu Roberto Aguirre-Sacasa.

Co sądzisz o pomyśle dotyczącym pojawienia się Sabriny Spellman w wątku Cheryl Blossom w 4. sezonie "Riverdale"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×