"The Crown 5". Doszło do dużej kradzieży na planie serialu Netfliksa! Skradziono 350 rekwizytów o ogromnej wartości

Twórcy "The Crown" muszą mierzyć się z wieloma problemami przy okazji prac nad 5. sezonem serialu. Tak jakby utrudnienia związane z pandemią to było jeszcze za mało, niedawno doszło do poważnej kradzieży na planie. Zniknęło 350 rekwizytów!

Multimedia

"The Crown" - kradzież na planie serialu

Twórcy serialu "The Crown" nie mają ostatnio łatwego życia. Obecnie trwają prace na planie piątego sezonu produkcji, na które duży wpływ ma pandemia oraz obostrzenia z nią związane. Kilka dni temu miało miejsce nadzwyczajne wydarzenie - na planie doszło do kradzieży. Zniknęło aż 350 rekwizytów o łącznej wartości około 150 tysięcy funtów, czyli w przeliczeniu mniej więcej bagatela 830 tysięcy złotych!

Netflix w ogniu krytyki brytyjskiej rodziny królewskiej! Będzie pozew?Zobacz więcej

Jak donosi portal Variety, rekwizyty zostały skradzione w momencie, kiedy ekipa serialu pracowała w angielskim hrabstwie South Yorkshire. Doniesienia medialne zostały potwierdzone przez jednego z przedstawicieli Netfliksa.

Możemy potwierdzić, że antyki zostały skradzione, i mamy nadzieję, że zostaną odnalezione i bezpiecznie zwrócone. Zdobędziemy zamienniki, nie spodziewamy się, że zdjęcia zostaną wstrzymane.

Alison Harvey, dekoratorka pracująca przy "The Crown" podkreśliła, że chociaż rekwizyty same w sobie mogły nie być w najlepszym stanie, niewątpliwie są bardzo cennymi pamiątkami z punktu widzenia brytyjskiego przemysłu filmowego.

Zobacz galerię

Serial "The Crown" znajdziecie na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×