"The Crown 6". Ogłoszono casting do roli Kate Middleton! Fani mają kilka propozycji! Kogo widzą w roli księżnej?

Pod koniec lata 2022 roku mają rozpocząć się zdjęcia do szóstego, finałowego sezonu "The Crown". Obecnie poszukiwani są aktorzy do ról młodych Williama, Harry'ego, oraz, jak niedawno ogłoszono, Kate Middleton. Kto zagra przyszłą księżną Cambridge? Fani mają kilka propozycji, a wśród nich są znane nazwiska. Zobaczcie, kogo widzą w tej roli fani!

Multimedia

Ogłoszono casting do roli Kate Middleton! Fani mają kilka propozycji

  1. sezon "The Crown"] zobaczymy w listopadzie 2022 roku, a tymczasem trwają prace nad kolejną, finałową odsłoną serialu. Zdjęcia mają rozpocząć się w sierpniu tego roku, a tymczasem twórcy są na etapie kompletowania obsady. W marcu szukali aktorów do ról młodych Williama i Harry'ego, a teraz przyszedł czas na wybrankę serca starszego syna królewskiej pary. Kto zagra Kate Middleton w hicie Netflix? Fani mają kilka propozycji.

Niesamowity sukces młodzieżowego serialu Netfliksa. Krytycznych opinii nie uświadczysz! Czy 2. sezon powstanie?Zobacz więcej

Reżyserka castingu wstawiła ogłoszenie na Twitterze, w którym czytamy:

Ogłaszamy casting do roli KATE MIDDLETON (18 lat). Przekazujcie informację początkującym młodym aktorom!

W obydwu przypadkach w ogłoszeniu zaznaczano, że doświadczenie aktorskie nie jest wymagane, a najbardziej liczy się fizyczne podobieństwo do postaci, w które aktorzy będą się wcielać. Oprócz entuzjastycznych zgłoszeń fanów na Twitterze, którzy w castingu widzą swoją szansę, mnożą się propozycje znanych już aktorek, które przypominają Kate Middleton. Najczęściej typowana jest Daisy Edgar-Jones znana z roli Marienne z hitu HBO "Normalni ludzie". O samym pomyśle fanów aktorka została już poinformowana w programie "Today", na co odparła, że mimo zaskoczenia, nie odrzuciłaby takiej oferty. Niektórzy wymieniali także Lily Collins ("Emily w Paryżu) i Allison Williams ("Dziewczyny") jako aktorki, które mogłyby zagrać przyszłą księżną Cambridge.

  1. sezon będzie osadzony w latach 90. i opowie o czasie przed śmiercią księżnej Diany (Elizabeth Debicki) i zaraz po niej. Jednym z pokazanych tematów ma być kontrowersyjny wywiad, którego Diana udzieliła BBC. W najbliższym sezonie będzie kilka zmian w obsadzie. Imelda Staunton ("Vera") wcieli się w królową Elżbietę, Lesley Manville ("Mum") w księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") zagra księcia Filipa. Bardzo możliwe, że aktorzy ci pozostaną na ekranach także w 6. sezonie. Biorąc pod uwagę ogłoszenia castingowe, można wywnioskować, że 6., finałowy sezon będzie skupiony na latach nastoletnich i wczesnej dorosłości Williama i Harry'ego.

Doszło do dużej kradzieży na planie! Skradziono 350 rekwizytów o ogromnej wartościZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×