"The Crown". Księżna Diana w serialu i prawdziwym życiu. Netflix świetnie odwzorował kreacje Diany Spencer

Netflix świetnie odtworzył prawdziwe stroje księżnej Diany w 4. sezonie "The Crown". Zobacz najsłynniejsze kreacje młodziutkiej lady Spencer w serialu i prawdziwym życiu oraz te, które księżna Walii nosiła będąc już mamą Williama i Harry'ego. Niektóre stylizacje są niemal identycznie!

Multimedia

Czwarty sezon "The Crown" robi furorę na platformie Netflix. Imponująca obsada, fenomenalne aktorstwo i wciągająca historia to jednak nie wszystko. Widzowie i krytycy chwalą twórców "The Crown" również za niezwykłą dbałość o szczegóły. Kostiumografowie serialu spisali się na medal, odtwarzając m.in. niezapomniane stroje księżnej Diany.

Postacie historyczne kontra bohaterowie serialu HBO. Podobieństwo w niektórych przypadkach jest uderzające!Zobacz więcej

Jak Lady Diana wyglądała, zanim wyszła za księcia Karola? Początki ich znajomości oraz zaręczyny zostały pokazane w serialu. Pominięto natomiast ceremonię zaślubin, ale Emma Corrin pojawia się na moment w okazałej sukni, która do złudzenia przypomina słynną kreację Diany ze ślubu z księciem Karolem. Serialowa suknia ślubna została stworzona przez nagrodzoną Emmy kostiumografkę Amy Roberts. Emma Corrin w jednym z wywiadów ujawniła, że przy zakładaniu jej musiało jej pomagać aż 10 osób.

W 4. sezonie "The Crown" skupiono się na pierwszych latach małżeństwa książęcej pary m.in. szeroko komentowanej wizycie w Australii i Nowej Zelandii, podczas której księżna prezentowała się w kreacjach o rozmaitych kolorach i fasonach.

Przyjaciele księcia Karola atakują Netfliksa. Twórcy serialu ujawnili wstydliwy sekret!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz najsłynniejsze kreacje młodziutkiej lady Spencer oraz te, które nosiła już jako księżna Walii. Porównaliśmy je z serialowymi odpowiednikami. Niektóre stylizacje są niemal identycznie!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

"The Crown" sezon 4. - o czym?

Lata 70. XX wieku zbliżają się ku końcowi. Królowa Elżbieta (Olivia Colman) i pozostali członkowie jej rodziny próbują znaleźć odpowiednią kandydatkę na pannę młodą dla księcia Karola (Josh O’Connor), który mimo ukończenia 30 lat nadal pozostaje kawalerem. Sprawa jest najwyższej wagi — chodzi o zabezpieczenie linii sukcesji do tronu. Z kolei Brytyjczycy zaczynają odczuwać skutki kontrowersyjnej polityki prowadzonej przez Margaret Thatcher (Gillian Anderson).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×