"The Crown" sezon 3. Zwiastun Netflix. Królowa Elżbieta w całkiem nowej rzeczywistości!

Jest już zwiastun 3. sezonu "The Crown"! W nowych odcinkach serialu Netflixa królowa Elżbieta będzie musiała poradzić sobie w całkiem nowej rzeczywistości. Jak jej to wyjdzie?

Multimedia

"The Crown" sezon 3. - co się wydarzy?

W trzecim sezonie "The Crown" królowa Elżbieta (Olivia Colman) i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. - Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Roześmiana Małgorzata i królowa Elżbieta otwierają nowy rozdział!Zobacz więcej

Scenariusz do nowych odcinków napisał Peter Morgan. W serialu występują m.in. laureatka Oscara Olivia Colman (jako Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O'Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii - Harold Wilson).

Premiera 3. sezonu "The Crown" już 17 listopada tylko na Netflix!

Zobacz galerię

"The Crown" sezon 3. - zwiatsun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×