"The Crown" sezon 4. Jak prezentują się Diana i Margaret Tharcher? Emma Corrin i Gillian Anderson na nieoficjalnych zdjęciach z planu!

Trwają prace nad 4. sezonem "The Crown", w którym pojawią się księżna Diana i Margaret Thatcher. Internet właśnie obiegły nieoficjalne zdjęcia z planu, na których widać Emmę Corrin i Gillian Anderson, które wcielają się w te bohaterki.

Multimedia

"The Crown" sezon 4. - księżna Diana i Margaret Thatcher na zdjęciach z planu

Przed nami premiera 3. sezonu "the Crown", ale Netflix już pracuje nad 4. odsłoną serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej. W kolejnym sezonie pojawią się księżna Diana, którą zagra Emma Corrin i Margaret Thatcher, w którą wcieli się Gillian Anderson. W sieci właśnie pojawiły się nieoficjalne zdjęcia z 4. serii "The Crown", na których widać Dianę i Thatcher. Podobne?

Główny zwiastun zapowiada mroczne czasy panowania królowej Elżbiety II. Co się wydarzy?Zobacz więcej

Zobacz główny zwiastun 3. sezonu "The Crown":

W nowych odcinkach w roli królowej Elżbiety II zadebiutuje Olivia Colman. Na planie partnerowali jej: Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O'Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii - Harold Wilson).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×