"The Crown" sezon 4. Zaręczyny księcia Karola i Diany Spencer w serialu Netfliksa. Uroczystość widział cały świat!

W 4. sezonie "The Crown" zobaczymy zaręczyny księcia Karola i Diany Spencer. Ta uroczystość, która odbyła się w 1981 roku była transmitowana na cały świat. Jak zostanie pokazana w serialu Netfliksa?

Multimedia

Zaręczyny w 4. sezonie "The Crown"

Fani "The Crown" odliczają dni do premiery 4. sezonu. Nowe odcinki rozgrywają się w końcówce lat 70. XX wieku, kiedy to królowa Elżbieta (Olivia Colman) i pozostali członkowie jej rodziny próbują znaleźć odpowiednią kandydatkę na pannę młodą dla księcia Karola (Josh O’Connor). Mimo ukończenia 30 lat książę nadal pozostaje kawalerem, a trzeba zrobić wszystko, aby zabezpieczyć linię sukcesji do tronu.

Serial Netflix pokaże zmagania księżnej Diany z bulimią! Będą kontrowersje?Zobacz więcej

Karol wdaje się w bajkowy romans z młodą lady Dianą Spencer (Emma Corrin), co pokrzepia serca zmęczonych trudami życia Brytyjczyków. W serialu Netfliksa zobaczymy kulisy ich znajomości, w tym zaręczyn i ślubu, których świadkami byli ludzie na całym świecie.

Zaręczyny księcia Karola i Diany były wielkim wydarzeniem. Odbyły się w lutym 1981 roku. Diana otrzymała drogocenny pierścionek zaręczynowy, który składał się z 14 diamentów otaczających 12-karatowy owalny niebieski szafir osadzony w 18-karatowym białym złocie. Został stworzony przez królewskiego jubilera Garrarda. Zdjęcia z tego wydarzenia obiegły cały świat. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak tę uroczystość przedstawiono w serialu "The Crown"!

Emma Corrin zdradziła, jak powstawały sceny ślubu księżnej Diany i księcia Karola. Suknia jest identyczna jak oryginał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"The Crown" - zwiastun 4. sezonu

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×