"The Cuphead Show". Netflix szykuje nową animację na podstawie popularnej platformówki!

Netflix potwierdził, że pracuje obecnie na nowym serialem animowanym! "The Cuphead Show" będzie serialową adaptacją popularnej gry platformowej! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Ostatnio bardzo popularne stają się seriale tworzone na podstawie gier komputerowych! Netflix pracuje już nad serialem na podstawie "Resident Evil", a teraz dowiadujemy się, że przeniesie na mały ekran kolejną grę, "Cuphead".

Netflix wyprodukuje nowy serial anime! Czekają nas 2 sezony walk robotów z potworami!Zobacz więcej

"Cuphead" to wielokrotnie nagradzana gra platformowa, w której wcielamy się w tytułowego bohatera, który ma skłonność do hazardu i podczas jednej z gier stracił własną duszę na rzecz diabła. Celem gracza jest odpracować dług i odzyskać wolność. Całość utrzymana jest w bardzo ciekawym klimacie graficznym, nawiązującym do kultowych już kreskówek z lat 30. XX wieku. Produkcja jest powszechnie uznawana za jedną z najtrudniejszych gier ostatnich lat.

Serial "The Cuphead Show" będzie czerpał garściami z fabuły gry i opowie o przygodach Cupheada i jego brata Mugmana. Całość ma być utrzymana w mocno humorystycznym tonie i nawiązywać zarówno do komputerowego pierwowzoru, jak i do kultowych kreskówek z dawnych lat. Za nowy serial odpowiadać będą Netflix Animation, King Features Syndicate oraz twórcy gry, Chad i Jared Moldenhauerowie.

Na razie nie wiadomo kiedy "The Cuphead Show" trafi na Netfliksa. Fani gry muszą się zatem uzbroić w cierpliwość!

Polscy fani chcą utrzeć nosa zwolennikom nielegalnych serwisów wideo! Co wymyślili?Zobacz więcej

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×